‘Kocamın Nişanlısı’ Kapaklı’da sahnelendi

Kapaklı Belediyesi’nin katkılarıyla Ali İhsan Mandalı Düğün Salonu’nda saat 20.00’da ‘’Kocamın Nişanlısı’’ isimli tiyatro oyunu sahnelendi.

‘Kocamın Nişanlısı’ Kapaklı’da sahnelendi
banner301
Çerkezköy Bakış -  ‘’Kocamın Nişanlısı’’ adlı tiyatro oyunu Kapaklı Belediyesi’nin katkılarıyla Ali İhsan Mandalı Düğün Salonu’nda sahnelendi. Saat 20.00’da başlayan ‘’Kocamın Nişanlısı’’oyununu çok sayıda kişi seyretti. 2 perdelik oyunun sonunda Belediye Başkanı İrfan Mandalı tarafından oyunculara çiçek ve plaket takdim edildi.

BAŞKANI ZİYARET ETTİLER

‘’Kocamın Nişanlısı’’ ekibi oyun öncesinde Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mandalı, ekibe teşekkür etti.

SALON KAHKAHAYA DOYDU

Kadrosunda Mehmet Çepiç, Tuğba Özay, İpek Tenolcay, Arzu Yanardağ, Serdar Sevtekin, Tuncay Tezküser, Aslı Kökçe’nin yer aldığı oyunu çok sayıda kişi izledi. Oyunun sahnelendiği düğün salonunda boş yer kalmazken, izleyiciler kahkahaya boğuldu. 2 perdelik oyun sonunda Belediye Başkanı İrfan Mandalı sahneye çıkarak oyunculara ve ekibe teşekkür etti. İrfan Mandalı yaptığı konuşmada “Salonla ilgili yaşadığımız sıkıntıyı yapımı devam eden Kültür Merkezi ile inşallah çözüme kavuşturacağız” dedi.

“HEP BİRLİKTE ŞEKİLLENDİRECEĞİZ”
banner287

100 bin nüfuslu ilçeyi iyi bir sahneye kavuşturmakla ilgili yerel belediye olarak çalıştıklarını kaydeden Mandalı “Hükümet tarafından yatırımlarımıza destek gelmese de yerel ve büyükşehir belediyemiz ile sorunları çözmenin gayreti içerisindeyiz. Görüşü, düşüncesi, dini, dili, ırkı, mezhebi ne olursa olsun biz kimseyi ötekileştirme şansına sahip değiliz. Güzel bir Kapaklı’yı hep birlikte şekillendireceğiz. İlçemize gelerek bu güzel oyunu sahneleyen değerli ‘’Kocamın Nişanlısı’’ tiyatro oyunu yönetmeni ve oyuncularına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu güzel oyunu seyretmeye gelen sizlere de ayrıca teşekkür ediyorum.’’ dedi.“İNSANI İNSANA İNSANCA ANLATMA SANATIDIR”

Oyuncu Tuğba Özay ise oyunlarının ilk prömiyerini Kapaklı’da yaptıklarını ifade ederek “Tiyatro insanı insana insanca anlatma sanatıdır. Katılımdan dolayı hepinize teşekkür ederiz.’’ dedi.

ÇİÇEK VE PLAKET VERİLDİ

Konuşmaların ardından oyunculara çiçek ve plaket takdim edildi. Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı tarafından oyunun yönetmeni Ferdi Merter’e, Belediye Başkan Yardımcılarından Adem Sekmen tarafından oyuncu Mehmet Çepiç’e , CHP Kapaklı İlçe Başkanı Kenan Seçkin tarafından ise oyuncu Tuğba Özay’a ekip adına çiçek ve plaket takdim edildi. Çiçek ve plaket takdiminin ardından İrfan Mandalı ve oyuncular salondaki izleyicileri selamladılar.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459