Kocamın Nişanlısı Kapaklı’ya geliyor

Kocamın Nişanlısı isimli tiyatro oyunu Kapaklı Belediyesi’nin katkılarıyla 23 Kasım Çarşamba günü saat 20.00’da Ali İhsan Mandalı Salonu’nda sanatseverlerle buluşacak.

Kocamın Nişanlısı Kapaklı’ya geliyor
banner301
Çerkezköy Bakış - Kocamın Nişanlısı isimli tiyatro oyunu Kapaklı Belediyesi’nin katkılarıyla 23 Kasım Çarşamba günü saat 20.00’da Ali İhsan Mandalı Salonu’nda sanatseverlerle buluşacak. Ücretsiz sahnelenecek olan oyunun kadrosunda Mehmet Çepiç, Tuğba Özay, İpek Tenolcay, Arzu Yanardağ, Serdar Sevtekin, Tuncay Tezküser, Aslı Kökçe yer alıyor.

ÜCRETSİZ SAHNELENECEK

banner287
Ücretsiz sahnelenecek olan “Kocamın Nişanlısı” isimli tiyatro oyununu Sadık Şendil yazarken, yönetmen koltuğunda Ferdi Merter yer alıyor. Oyunun dekoru Azer Aliyev, Kostümleri Zeynep Buse Kale imzası taşırken, oyuncu kadrosunda ise Mehmet Çepiç, Tuğba Özay, İpek Tenolcay, Arzu Yanardağ, Serdar Sevtekin, Tuncay Tezküser, Aslı Kökçe yer alıyor.

OLAYLAR KARIŞACAK

Karısıyla yaşadığı monoton hayattan sıkılan Çetin, karısından ayrılmaya karar verir. Boşanma gerçekleşmeden kendine yeni bir sevgili edinir. Bir akşam Çetin Bey barda tanıştığı saf kıza aşık olup nişanlanır ve evlenmek ister. Leyla iki oyuncu tutup kocasını kazanmak ister. Durum iyice karışır. Bu andan itibaren olaylar karışacak ve kahkahayla izlenecek bir oyun ortaya çıkacak.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306