Kuruluşundan bu yana başkan

Kapaklı Avcılar ve Atıcılar Derneği 6. Olağan Genel Kurulunda Dernek Başkanlığına yeniden seçilen Kadir Arıcı güven tazeledi.

Kuruluşundan bu yana başkan
banner301

Çerkezköy Bakış - 2004 yılında kurulan ve o günden beri dernek başkanlığı görevini sürdüren Kadir Arıcı’nın tek liste ile aday olduğu Kapaklı Avcılar ve Atıcılar Derneği 6. Olağan Genel Kurulunda, üyelerin tamamımın oyunu alan Kadir Arıcı yeniden dernek başkanı seçildi. Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu faaliyet raporunun okunarak oylandığı genel kurulda, derneğin tahmini bütçesi 120 bin TL olarak açıklandı.
Dernek çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Kadir Arıcı, “Sabit bir atış sahasına kavuşamadığımız için avcı arkadaşlarımıza bir etkinlik yapamadığımız için üzgünüz. İnşallah yakın bir zamanda bu konuyu çözeriz diye umut ediyorum. Üye arkadaşlarımızın belgelerinin vize işlemlerini yaptırdık. Avlanma izin pullarını evrak dosyalarını ve dilekçelerini, Ruhsat yenileme işlemlerinde istenilen evrak dosyalarını ve dilekçelerini temin ettik.”dedi.
 

“379 ÜYE İLE GENEL KURUL YAPILDI”

banner287
Arıcı, sözlerini şöyle sürdürdü: “Derneğimize gösterilen ilgi ise gururumuz olmuştur. Kayıtlarımızda Çerkezköy’den 87, Yanıkağıl’dan 17, Pınarça’dan 17, Karaağaç’tan 8, Kızılpınar’dan 7, İstanbul’dan 5, Veliköy’den 2, Karlıköy’den 1 üye olmak üzere 144 arkadaş derneğimize üye kaydı yaptırmıştır. Bu üyelerimizin yanında ilçemizdeki üye arkadaşlar olmak üzere, tüzük gereği yükümlülüklerini yerine getirmeyen, belgelerini iptal ettiren ve vefat eden arkadaşlarımızdan 89 kişi Yönetim Kurulu kararı ile üyelikten çıkarılmıştır. Bugün itibari ile 379 üye ile genel kurula girmiş bulunmaktayız.”
 

“GENÇLERİMİZİ DAVET EDİYORUM”

Arıcı, “Kapaklı Avcılar ve Atıcılar Derneği 2004 yılında kuruldu. Kurucu Başkan olarak vazifeye başladık. 6. Genel kurulda tekrar güven tazeledik. Dernek olarak 13.yılımız ve bunların dışında ben şahsım Kadir Arıcı olarak Kapaklı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde 1998 yılından itibaren bu 19. yılımız ve ben Kapaklı’ya sivil toplum için hizmet ettim ve halen hizmet etmeye devam ediyorum. Biz artık genç arkadaşlarımızı davet ediyoruz fakat ben aday olduğum için kimse rakip olarak çıkmıyor ve ömrümüz yeterse sonuna kadar devam etmeyi düşünüyorum. Bana olan güvenleri için herkese gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.
Dernek Başkanı Kadir Arıcı başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluştu: Dernek Başkan Yardımcısı Selahattin İbo, Muhasip Üye Mustafa Serat, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Köroğlu ve Ergül Büyük İkiz, Denetim Kurulu Başkanı Bülent Çavuş, Başkan Yardımcısı Murat Büyükbaş Denetim kurulu Üyesi Birol Girgin.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459