Kutlamalar çelenk sunumu ile başladı

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları Kapaklı’da düzenlenen çelenk sunumu ile başladı.

Kutlamalar çelenk sunumu ile başladı
banner301
Çerkezköy Bakış - 24 Kasım Öğretmenler Günü Kapaklı’da düzenlenen törenle kutlandı. Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başlayan program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından sona erdi. TEOG nedeniyle ertelenen 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama töreni 28 Kasım Pazartesi Günü saat 14.00’da Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda yapılacak.

ÇELENK SUNULDU

banner287
Saat 10.00’da başlayan programa Kapaklı İlçe Jandarma Komutanı Tekin Oruç, İlçe Emniyet Müdürü Adem Tuncel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant, Türkiye Muharip Gaziler Derneği yönetimi ve üyeler, AK Parti İlçe Başkanı Salih Bezgin, CHP İlçe Başkanı Kenan Seçkin, MHP İlçe Başkanı İsmail Türker, muhtarlar, belediye meclis üyeleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant’ın Atatürk Anıtı’na çelenk sunmasıyla başlayan program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile sona erdi.

KUTLAMA TÖRENİ 28 KASIM’DA

Kutlamaların 23-24 Kasım tarihlerinde yapılan TEOG sebebiyle ertelendiği ifade edildi. 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama töreni 28 Kasım Pazartesi Günü saat 14.00’da Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda yapılacak.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459