Mandalı fen işleri çalışmalarını denetledi

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mamdalı, Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı atölyelerdeki çalışmaları denetledi.

Mandalı fen işleri çalışmalarını denetledi
banner301
Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı atölyelerdeki çalışmaları denetledi. Mandalı yaptığı açıklamada, Fen İşleri Müdürlüğü'nün birçok görevi olduğunu ve bu görevlerin başarılı bir şekilde sonuçlanması için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

“ÖZ KAYNAKLARIMIZLA YAPMAYA ÇALIYORUZ”

banner287
Mandalı yaptığı açıklamada, Fen İşleri Müdürlüğü'nün birçok görevi olduğunu ve bu görevlerin başarılı bir şekilde sonuçlanması için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti. Başkan Mandalı açıklamasının devamında “Kapaklı Belediyesi olarak birçok işimizi kendi çalışanlarımız ve öz kaynaklarımızla yapmaya çalışıyoruz. Bazı birimlerimizi daha da geliştirip Kapaklı Belediyesi'ni üreten bir belediye haline getirmeye devam edeceğiz. Amacımız birincisi, daha az maliyetlerle daha fazla hizmete kavuşturmak. İkincisi ise yapılan her hizmetin kaliteli ve güvenilir olmasını sağlamak” dedi.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Bu arada Cumhuriyet Mahallesi Dumlupınar caddesi ve İsmetpaşa Mahallesi 41. Sokak yağmur suyu hattı çalışmaları devam ediyor. Ayrıca Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri alt yapı çalışmaları tamamlanan 60. Sokak'ta stabilize yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Kapaklı Belediyesi Ortaokulunun zemin katında bulunan konferans, çok amaçlı salonlar ve spor odalarında boya,badana ve tadilat işlemlerini de sürdürülüyor.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459