Muhtarlardan belediyeye ziyaret

Kapaklı’daki mahalle muhtarları 19 Ekim Muhtarlar Günü etkinlikleri kapsamında Kapaklı Belediyesi Başkan Vekili Muzaffer Yıldıran’ı ziyaret etti.

Muhtarlardan belediyeye ziyaret
banner301
Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediyesi Başkan Vekili Muzaffer Yıldıran 19 Ekim Türkiye Muhtarlar günü dolayısıyla belediye başkanlığı makamında muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarların istek ve taleplerini dinleyen Yıldıran “Taleplerin ivedilikle çözülmesi adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. Ziyarette bazı meclis üyeleri de hazır bulundu.

“MUHTARLARA BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Vekili Yıldıran “Kapaklı'da gerçekleştirilen birçok hizmet ve projede iş birliği ve ortak akıl geliştirilmesinin önemine inanıyoruz” dedi. Muhtarların talep ve isteklerini dinleyen Yıldıran, “Kapaklı Belediyesi olarak mahallelerdeki hizmetlerin yerine getirilmesinde ve vatandaş memnuniyetinin sağlanması ile memnuniyetin takibinde mahalle muhtarlarına çok büyük görevler düşüyor” dedi. Muhtarlar Günü’nü kutlayan Yıldıran, Kapaklı Belediyesi’nin hizmet ve projeleri ile gelecekte yapmayı planladıkları projeler hakkında muhtarlara bilgi verdi.

banner287
“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”

Yıldıran, “Muhtarlarımızla koordineli çalışmalar yürütmeye çalışıyoruz. Onların işlerini severek yaptıklarını biliyorum. Tekirdağ Büyükşehir Belediyemizin katkılarıyla mahallelerimizdeki birçok sorunu ivedilikle çözme gayreti içindeyiz. Taleplerinizi iletiyoruz. Sorunlarınızın giderilmesi adına sizlerin de büyük bir çaba içinde olduğunuzu görüyorum. Biz Kapaklı Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız. Kendimiz yetemediğimiz noktada büyükşehir belediyemizden yardım alıyoruz. En önemli şeyin koordineli ve birbirimizden haberdar olarak çalışmamız olduğunu düşünüyorum. Sosyal belediyecilik adına birçok hizmet ve projeyi bir arada yürütüyoruz. İşte bunları yaparken en çok da muhtarlarımızla iş birliği geliştirecek, onlarla el ele vererek Kapaklı halkına en güzel hizmeti vermeye çalışacağız. Birbirimizi desteklemeye ihtiyacımız var” dedi.

“HİZMET ETMEK İÇİN SEFERBERİZ”

7/24 Kapaklı'ya hizmet etmek için seferber olduklarını belirten muhtarlar da Kapaklı'ya en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını belirtti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306