Öğrenci gözüyle 15 Temmuz

Kapaklı genelindeki ortaokul ve lise öğrencileri tarafından yapılan resimler düzenlenen ‘’Öğrenci Gözüyle 15 Temmuz’’ sergisi ile beğeniye sunuldu.

Öğrenci gözüyle 15 Temmuz
banner301
Çerkezköy Bakış - Kapaklı’da eğitim öğretim gören ortaokul ve lise öğrencileri tarafından yapılan resimler,  ‘Öğrenci Gözüyle 15 Temmuz’ isimli sergi ile beğeniye sunuldu. Davetliler, sergide yer alan 100’e yakın eseri tek tek inceledi.

SERGİ İLE BEĞENİYE SUNULDU

100’e yakın resmin yer aldığı sergi, saat 14.00’da ziyarete açıldı. Açılışa Tekirdağ Vali Yardımcısı Kapaklı Kaymakam Vekili Ahmet Büyükçelik, Kapaklı İlçe Jandarma Komutanı Tekin Oruç, İlçe Emniyet Müdürü Adem Tuncel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant, İlçe Müftüsü İsa Aktaş,  26. Dönem AK Parti Milletvekili Adayı Ömer Karadeniz, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nezahat Erdoğan ile çok sayıda öğretmen ve öğrenci katıldı.


banner287

“ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER DÜZENLİYORUZ”

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Mevlana Camii imamı tarafından Aşr-ı Şerif okundu. Açılışta konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant “Milli Eğitim Bakanımız İsmet Özel’in imzasıyla yayımlanan genelge gereği 15 Temmuz Zaferi ve şehitleri anma etkinlikleri düzenlenmektedir. Bizler de şiir, resim, kompozisyon, afiş, fotoğraf gibi alanlarda etkinlikler düzenliyoruz” dedi.  

100’E YAKIN RESİM SERGİLENDİ

Tahsin Nalbant’ın konuşmasının ardından protokol üyeleri tarafından kurdele kesilerek serginin açılışı gerçekleştirildi. Kurdele kesiminin ardından sergiye katılan davetliler, sergiyi gezerek resimleri inceledi. Kapaklı Kaymakam Vekili Ahmet Büyükçelik ve beraberindekiler, Yıldızkent Ortaokulu Resim Öğretmeni Berrin Şenyer ve İmam Hatip Ortaokulu Resim Öğretmeni Ferdal Cebe eşliğinde sergiyi gezerek, resimler hakkında bilgi aldı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
rahmi
rahmi - 2 yıl Önce

keşke ordaki fotolarıda koysaydınız....

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459