Oğuz yeni akülü sandalyesine kavuştu

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, ilçede ikamet eden Oğuz Kör'e yeni akülü tekerlekli sandalyesini teslim etti.

Oğuz yeni akülü sandalyesine kavuştu
banner301

Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı,  sosyal belediyeciliği hizmetin her alanında uyguladıklarını vurguladı. Başkan Mandalı, “Kapaklı'da ikamet edip de Kapaklı  Belediyesi’ne tekerlekli sandalye için başvuran, belgelerini tamamlayan tüm vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz. Hepimiz bir engelli adayıyız. Bu bakımdan yollarımızdaki, kaldırımlarımızdaki ve kafamızdaki tüm engelleri kaldırarak engelsiz bir hayat diliyoruz’’ dedi.
 

banner287
"HER ZAMAN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı , her zaman engellilerin yanında olduklarını belirterek, “İnsanlarımıza insani bir anlayışla hizmet etmek, onların dertlerine ortak olup yaşadıkları sorunları çözüme kavuşturmak bizim en temel görevimizdir. Kapaklı Belediyesi olarak engelli kardeşlerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Duygulanıyor ama bir o kadarda mutluyuz. Onların yüzünde oluşan gülücük her şeyin üstünde” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
adalet
adalet - 11 ay Önce

İnsanlarımıza insani bir anlayışla hizmet etmek, onların dertlerine ortak olup yaşadıkları sorunları çözüme kavuşturmak bizim en temel görevimizdir.

Sayın Başkanım Mağdur ve Mazlumların yanında olduğunuzu biliyorum çalışmalarınızda başarılar. Bahçeağıl sakini yaşayanı.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306