Okul servis şoförleri bilgilendirildi

Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı Trafik Birimi ekipleri, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının açılmasına sayılı günler kala okul servis şoförlerinin katıldığı eğitim düzenledi.

Okul servis şoförleri bilgilendirildi
banner301

Kapaklı Bakış - Kapaklı Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda alınması gereken önlem ve tedbirler ele alındı.Konuyla ilgili konuşan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı “2017-2018 eğitim-öğretim yılının başlamasına az bir süre kala geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı taşıyacak okul servis şoförlerimiz ile bir araya gelerek hem okul servis şoförlerimizin taleplerini dinledik, hem de çocuklarımızın daha güvenli bir şekilde nasıl ulaşımları sağlanacağı konusunda eğitimler verdik. Çocuklarımız, hepimizin çocukları. Hep birlikte onlara yardımcı olmalı ve sağ salim onları ailelerine teslim etmeliyiz.'' dedi.
 

banner287
“TRAFİK KURALLARINA MUTLAK SURETLE UYMALILAR”

Her sürücünün kurallara uygun olarak hareket etmesi gerektiğini vurgulayan Başkan Mandalı “Okul servisi şoförleri olarak çok önemli bir işi icra ediyorsunuz. Şoför arkadaşlarımız öğrencilerimize her zaman bir ağabey gibi yakın olsunlar, yaptıkları işin öneminin farkında olsunlar, kesinlikle umursamazlık yapmasınlar. Dikkat edilmesi gereken en önemli kurallardan biri de öğrencilerimizi toplandıkları yerden alıp yine aynı yerde bırakmalarıdır. Trafik kurallarına mutlak suretle uymalılar. İdareden habersiz ne şoför ne de araba değişikliği yapılmalı. Kendi çocuklarına nasıl davranılmasını istiyorlarsa, öğrenci yavrularımıza da öyle davransınlar." dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk
Halk - 10 ay Önce

Çoğunun evrağı eksik src vs yok acil denetim yapılmalı acil

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459