Özer, güven tazeledi

Kapaklı Emlakçılar Derneği Olağan Genel Kurul toplantısını yaptı.

Özer, güven tazeledi
banner301
Kapaklı Emlakçılar Derneği Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Kemal Özer, yeniden başkanlığa seçildi.

Çerkezköy Bakış -
Toplantıda dernek faaliyet raporu ve denetim kurulu faaliyet raporunun okunmasının ardından yeni yönetim ve denetim kurulu üyeleri seçildi. Dernek Başkanı Kemal Özer, genel kurulda yeniden başkanlığa seçildi.
Kapaklı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen Genel Kurulda açılış ve yoklamanın yapılmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Genel Kurul toplantısını divan başkanı Zafer Akgün ve divan üyeleri Bilal Acar, Hüseyin Akın sundu.

FAALİYET RAPORLARI OKUNDU

Derneğin önceki yıllara ait faaliyet raporunun okunmasının ardından gelir, gider hesapları okundu ve oy çokluğuyla kabul edildi. Tahmini bütçenin okunması ve oy çokluğuyla kabulünün ardından yönetim ve denetim kurulu seçimi gerçekleştirildi.

“DERNEĞİMİZİ LAYIKIYLA TEMSİL ETTİK”

Derneğin önceki yıllara ait faaliyet raporu içerisinde yapılan hizmetler ile ilgili bilgilendirmede bulunuldu. Derneğin 3 yıl içinde 9 bin 870 lira gelir elde ettiği ve 6 bin 603 lira 46 kuruş harcama gideri yaptığı belirtildi. Derneğin kasasında ise 2 bin 366 lira mevcut olduğu vurgulandı.
banner287

MALİ TABLO AÇIKLANDI

Kapaklı Emlakçılar Derneği denetim kurulu faaliyet raporu Şakir Demirel tarafından okundu. Raporda “Yaptığımız incelemelerde dernek yönetimi mali tablo üzerinde gayet düzenli çalışmalar yapmış olup 2014-2015-2016 yılları dernek gelir gider beyannameleri zamanında verilmiş, dernek tüzüğüne göre gelir ve gider hesaplarını yapmış 2017 yılı kasa devri olarak da 2 bin 366 lira 54 kuruş aktarım yapmıştır.” denildi.

YENİ YÖNETİM OLUŞTU

Yeni oluşan yönetim kurulu üyeleri asil listede Kemal Özel, Nursen Sert, Murat Güneş, Hasan Akın, Reşat Ünlü, Veysel Koca ve Ceylan Yanar’ dan oluştu. Yedekler ise Ahmet Köroğlu, Safiye Savaş, Şefket Ertürk, Şakir Demirel, Ömer Aktürk, Şenol Batum, Erol Gürsoy oldu. Denetim kurulu ise asil listede Zafer Akgün Mehmet Karaçoban ve Fuat Çifçi, yedek listede Kenan Özel, Mehmet Eraslan, Göksel Oktay’dan oluştu.

“ÇALIŞMALARIMIZA HIZ VERECEĞİZ”

Yeniden dernek başkanlığına seçilen ve üyelere teşekkür eden Kemal Özel,
“2014 yılında bize vermiş olduğunuz temsil ve idare yetkisini sizlere layık bir şekilde yürüttük ve desteklerinizle tekrar bu göreve layık görüldük. Emlakçılar Derneği olarak yönetim kurulumuzla uyum içinde çalışarak sizlerin bizden beklentilerinizi ve çalışmalarımızı daha da yukarıya çıkarmak en büyük görevimiz. Bizler bugünden sonra başlayacağımız yeni dönemde üye çalışmalarına hız vererek üye sayımızı artıracağız. Vergisiz işlem yapan ve bizlere ekonomik açıdan engel olan kişilerle kanun çerçevesinde mücadelemizi sürdüreceğiz. Kapaklı Emlakçılar Derneği resmi internet sitesini hazırlayarak üyelerimizin paylaşımlarını buradan yaparak daha fazla müşteriye ulaşmalarını sağlayacağız. Dernek olarak konferans ve panel düzenleyerek emlak sektörünün sıkıntılarına çözümler arayacağız. Yapacağımız organizasyonlarla dernek üyeleri olarak sık sık bir araya geleceğiz. Dernek olarak emlak sektörüyle ilgili fuarlara ve organizasyonlara katılım sağlayarak bölgemize artı değer katmak ve yatırımcılarla tanışmak için bilgi alışverişinde bulunacağız. Çoğumuzun üyesi olduğu Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası ile iş birliği içinde olup emlakçıların pazarlama yönetimi, diksiyon ve alışveriş konularında uzman olan kişilerle üyelerimizi ve sektör temsilcilerinin bir araya geleceği programlar gerçekleştireceğiz. Kongremizin hepimize hayırlı olmasını diler katılımcılarımız için hepinize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306