Özkan emekliye ayrıldı

Çerkezköy Devlet Hastanesinde Sağlık Memuru olarak görev yaptığı sırada 18 Ekim 2010 tarihinde Kapaklı Belediyesinde Sağlık Memurluğuna geçiş yapan ve 19 Aralık 2011 tarihinde Belediye Başkan Yardımcısı kadrosuna ataması yapılan Özkan, belediyedeki yaklaşık 7 yıllık görevin ardından emekli oldu.

Özkan emekliye ayrıldı
banner301
Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Aziz Özkan, yaş haddinden dolayı emekliye ayrıldı.

MANDALI : HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ

Hizmetlerinden dolayı Özkan’a teşekkür eden Belediye Başkanı İrfan Mandalı,  “Çalışma yaşamında huzurlu, sağlıklı ve görevini en iyi şekilde yerine getirebilmek çok önemlidir. Kendisi çok düzgün, görevini en iyi şekilde yerine getirebilme adına çalışmalarını sürdürmüş bir arkadaşımızdır. Kendisiyle her zaman uyumlu bir şekilde çalıştık. Devlet anlayışını en güzel şekilde sürdürmüştür. Kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum, şahsıma ve belediyeye her zaman destek olmuştur. Böyle çalışkan arkadaşlar ile çalışmak benim için de ayrıca bir gurur. Aziz Bey'e bundan sonraki emeklilik hayatında başarılar diler, sağlıklı, mutlu bir ömür diler, tekrar hayırlı olmasını temenni ederim.'' dedi.

ÖZKAN: BÖYLE BİR BAŞKANLA ÇALIŞTIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM
banner287

Emekliye ayrılan başkan yardımcısı Aziz Özkan ise, Kapaklı  Belediyesi’nde huzurlu bir 6 yıl geçirdiğini söyledi. Özkan, “6 yıllık görev süremizde başta başkanımız olmak üzere tüm arkadaşlarımızla uyumlu bir çalışma dönemimiz oldu. Bunu da başkanımıza borçluyuz. Başkanımız işini çok iyi bilen ve seven, işini takip eden, vatandaşa hizmeti ibadet sayan bir insan. Böyle bir başkan çok az bulunur. Müdürlerimizde tecrübeli ve hepsi de çok kaliteli. Belediyemizde işini seven ve iyi yapan bir kadroyla çalıştık. Böyle bir başkanla ve sizlerle çalıştığım için çok mutluyum. Hepiniz hakkınızı helal edin” diye
konuştu.

PEKTAŞ ATANDI

Aziz Özkan'ın emekliye ayrılması nedeniyle, İmar ve Şehircilik Müdür vekili Mehmet Selim Pektaş, dün Belediye Başkan Yardımcısı kadrosuna atandı. Pektaş'ın Başkan Yardımcılığı görevini hem de İmar ve Şehircilik Müdür vekilliği görevini bir arada sürdüreceği öğrenildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459