“Park sayısını artıracağız”

Kapaklı’da belediye ekiplerinin farklı noktalarda çalışmaları devam ediyor.

“Park sayısını artıracağız”
banner301
Çerkezköy Bakış - Kapaklı’da belediye ekiplerinin farklı noktalarda çalışmaları devam ediyor. Çocukların oyun oynayabileceği, vatandaşların dinlenebileceği park ve yeşil alanların sayısını artırmaya devam edeceklerini belirten Kapaklı Belediyesi yetkilileri “Ekiplerimiz çamlık parkımızda çevre düzenleme ve çim biçme çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

“ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPILIYOR”

Çocukların sağlıklı ve güven içerisinde oynayabileceği, eğlenebileceği, gençlerin spor aktivitelerini rahatça yerine getirebileceği, farklı yaş gruplarındaki vatandaşların huzur içinde oturabileceği, dinlenebileceği park ve yeşil alanların sayısını artırmaya devam edeceklerini belirten Kapaklı Belediyesi yetkilileri “Ekiplerimiz çamlık parkımızda çevre düzenleme ve çim biçme çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

banner287
“DAHA MODERN HALE GETİRECEĞİZ”

Canbazlar Caddesi üzerinde yer alan çocuk parkında da yenileme çalışmalarının devam ettiğini belirten yetkililer “Alt zeminlerinin tamamlanmasının ardından parkımıza yeni çocuk oyun grupları ve spor aletleri koyarak daha modern bir hale getireceğiz” dedi.

YOL ÇALIŞMALARI DA SÜRÜYOR

Bülent Ecevit Caddesi’nde yer alan parkta spor aletlerinin montajına başlandığını, parkta çalışmaların devam edeceğini belirten Kapaklı Belediyesi yetkilileri, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarla ilgili de bilgi verdi. Yetkililer “Özden petrol karşısından Bahçeağıl, Yanıkağıl ve Karaağaç mahallelerimize bağlantı yolunda sathi asfalt kaplama çalışmaları öncesi alt zeminlerde çalışmalar devam ediyor. Belediyemiz ekipleri Atatürk Mahallesi Aşıklar Sokak'ta Beton yol onarım ve bakım çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306