Proje onaylandı

Avrupa genelinde 175 bin 30 okulda 446 bin 195 öğretmenin 56 bin 592 projesinin yer aldığı ‘e-Twinning’ uygulamasına Kapaklı İrfan Fatma Mandalı İlkokulu sınıf öğretmeni Erkan Ünal tarafından hazırlanan "Bu benim hikayem" adlı projesi de yer aldı.

Proje onaylandı
banner301
Çerkezköy Bakış - Avrupadaki okullar için oluşturulmuş bir topluluk olan e-Twinning üzerinden iletişim kurmak, işbirliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak amacıyla kurulan ve eğitimciler tarafından kullanılan bu platforma,  Türkiye’den 41 bin 6 okulda 86 bin 877 öğretmen yer alırken, 14 bin 379 dra proje sunuldu. Çerkezköy’de bu platforma bazı okular 20 proje, Kapaklı’dan ise 1 proje yer aldı. 

TEBRİK ETTİ
banner287

Kapaklı İrfan Fatma Mandalı İlkokulu sınıf öğretmeni Erkan Ünal tarafından hazırlanan "Bu benim hikayem" adlı proje e-Twinning üzerinden onaylanarak hayata geçirildi. Okul Müdürü Erdal Durak ile Proje kurucusu Erkan Ünal, Kapaklı Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant’ı ziyaret etti. Nalbant, “Okul müdürümüzü, proje kurucusu Erkan Ünal öğretmenimizi, öğrencilerimize ve proje bileşenlerinin tümünü tebrik ediyor ve başarılarının devamını dilerim. Diğer okullardan aynı başarılı çalışmaları bekliyoruz.”dedi.
eTwinning:Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT) kullanımıyla okullar için destek, araç ve hizmetler sağlayarak Avrupa’daki okullar arası işbirliğini teşvik eder. Ayrıca; eTwinning, eğitimciler için sürekli çevrimiçi Mesleki Gelişim için ücretsiz fırsatlar da sunmaktadır.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459