Ramazan eğlenceleri sürüyor

Kapaklı Belediyesi her yıl geleneksel olarak düzenlendiği Ramazan eğlencelerini Yanıkağıl mahallesinden sonra şehir merkezinde yer alan Recep Güven Parkında düzenledi.

Ramazan eğlenceleri sürüyor
banner301

banner287
Katılımın yoğun olduğu Ramazan eğlencelerine Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer ve Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı da eşlik etti.

Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, yaptığı konuşmasında ,“Ramazan ayının son günlerine yaklaştığımız bu gecede öncelikle Ramazan eğlencelerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz. Eğlencelerimizi Bahçeağıl, Karlı , Yanıkağıl ve Uzunhacı mahallelerimizden sonra  şehir merkezimizde  Recep Güven Parkımızda sizlerle buluşturduk. Ramazanın bereketini ve nimetlerini sizlerle paylaşmaktan mutluyuz. Kapaklımızda hep birlikte kardeşçe yaşamaya devam edeceğiz. Biliyorsunuz artık bir ilçeyiz bir çok yetkimiz ve imkanlarımız kısıtlı yani Büyükşehir yasası ile birlikte 10 tane işimiz var ise bunların 7 tanesi artık Büyükşehirde. Maddi açıdan eski  gücümüz yok. Ama yine de bu koşullar altında Kapaklımıza hizmet etmeye ve her şeyin en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz. Rabbim bize daha nice hizmetler yapmayı nasip etsin. Tekrar katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyor iyi eğlenceler diliyorum'' dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306