Sağlık Birimi’nden miniklere hijyen eğitimi

Karaağaç Belediyesi Sağlık İşleri Birimi, Karaağaç’ta bulunan anasınıfı öğrencilerine Hijyen ve Temizlik konulu eğitim verdi. Minik öğrencilere verilen eğitimlerin sonunda Karaağaç Belediye Başkanı Dr.Özkan Yücel tarafından gönderilen hijyen setleri hediye edildi.

Sağlık Birimi’nden miniklere hijyen eğitimi
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Sağlık denetimlerini aralıksız devam ettiren Karaağaç Belediyesi Sağlık Birimi hafta içinde de Karaağaç’ta bulunan 80 anasınıfı öğrencisine hijyen eğitimi verdi.
MİNİK ÖĞRENCİLERE EĞİTİM VERİLDİ
Karaağaç Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Sağlık İşleri Birimi geçtiğimiz hafta içinde çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek anasınıfı öğrencilerine hijyen eğitimi verdi. Sağlık İşleri Birimi Hemşiresi Feride Ceylan, 4 şube ve 80 öğrencisi bulunan anasınıfında minik öğrencilere kişisel hijyen kuralları, elleri yıkamanın önemi, Ağız ve Diş sağlığının önemi ve genel temizliğin önemini anlattı.
HİJYEN SETİ HEDİYE EDİLDİ
banner287
Uygulamalı olarak gösterilen eğitimlerin ardından 80 minik öğrenciye Karaağaç Belediye Başkanı Dr.Özkan Yücel tarafından gönderilen hijyen setleri hediye edildi. Eğitimlerin aralıksız devam edeceğini belirten Sağlık Birimi Hemşiresi Feride Ceylan, öğretmenlerin minik öğrencilere göstermiş oldukları yakınlık ve ilgiden dolayı öğretmenlere teşekkür etti.Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2014, 09:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306