Sahtekarlığın bu kadarı

Kapaklı İlçe Emniyeti başarılı bir operasyona daha imzasını attı.

Sahtekarlığın bu kadarı
banner301
Çerkezköy Bakış - Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri dün öğlen saatlerinde yaptığı operasyonda atık ay çiçeği yağı arıtıp otobüslere satan iki kişiyi suçüstü yakaladı.

POLİS DÜĞMEYE BASTI

Dün öğlen saatlerinde yapılan operasyon ile ilgili edinilen bilgiye göre, Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri aldıkları bir ihbar üzerine Kapaklı Otogarı içerisinde pusuya yattı. Aralarında Özbekistan vatandaşı olan iki kişiyi takibe alan Polis, şüphelilerin kendilerine ait kamyonetleri ile atık yağ toplayıp, toplanan yağları süzgeçten geçirerek otobüslere yakıt olarak sattıklarını öğrenmesi üzerine operasyonun düğmesine bastı.banner287
SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR

Şüpheliler toplayıp, arıttıkları toplam 28 bidon yağın 8 bidonunu bir otobüse boşaltırken enselerinde Polis’in elini buldular. Abdüllatif O. ile İbrahim Kayıhan A. isimli şahısları suçüstü olarak yakalan Kapaklı Asayişi şüphelileri gözaltına aldılar.

EL KONULDU

Öte yandan polis şüphelilerin kamyonetlerinde bulunan 28 bidon atık yağa da el koyarken, şüphelilerin adli işlemleri devam ediyor.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2016, 18:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459