“Sistemli bir altyapının oluşmasına özen gösteriyoruz”

Kapaklı Atatürk Mahallesi Aynur Caddesi’nde asfalt yol yenileme çalışmaları başlatıldı.

“Sistemli bir altyapının oluşmasına özen gösteriyoruz”
banner301
Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Atatürk Mahallesi Aynur Caddesi’nde başlayan asfalt yol yenileme çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kapaklı’da devam eden yağmur suyu hattı çekim çalışmalarını da yerinde inceleyen Mandalı “İhtiyaç duyulan tüm cadde ve sokaklarımızda bu çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İlçemizde düzenli ve sistemli bir alt yapının oluşması için özen gösteriyoruz” dedi.

ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi alan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı “İlçemizin kalitesini arttırmak için her türlü kusuru ve eksiklikleri tespit edip belirlenen programlar dahilinde anında düzeltme yoluna gidiyoruz. Şu an ekiplerimiz cadde ve sokaklarımızda kilit parke, kaldırım, bordür ve yol genişletme çalışmalarını titizlikle sürdürüyor” dedi.

banner287
“YAŞANABİLİR HALE GETİRECEĞİZ”

Kapaklı’yı cadde ve sokaklarıyla, çevre düzeniyle, çocuk oyun alanları ve parklarıyla yaşanılabilir hale getireceklerini söyleyen Mandalı, “Halkımız hem özverili çalışmalarımızda bize manevi destek veriyor, hem de memnuniyetlerini ifade ediyorlar. Bizler de Daha Modern Kapaklı İçin büyük bir şevk ve özveri ile çalışmalarımıza durmadan devam edeceğiz” diye konuştu.

YAĞMUR SUYU HATTI ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Kapaklı’da devam eden yağmur suyu hattı çekim çalışmalarını da yerinde inceleyen Mandalı “İhtiyaç duyulan tüm cadde ve sokaklarımızda bu çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İlçemizde düzenli ve sistemli bir alt yapının oluşması için özen gösteriyoruz” dedi

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

Sistemli bir alt yapı için malzemelerinde kaliteli olması lazım. Resimde görünen beton konik, beton kapak ve beton borular tse belgeli değiller. Nereden anladın derseniz bir bilene sorun derim.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306