Stajyerlere tavsiyelerde bulundu

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, belediyede staj yapacak olan öğrencileri makamında ağırladı. Mandalı, ziyarette öğrencilere tavsiyelerde de bulundu.

Stajyerlere tavsiyelerde bulundu
banner301

Çerkezköy Bakış - Yaz tatilinde belediyede staj yapacak olan 22 öğrenci, görevlerine başlamadan önce Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mandalı, ilk kez bir çalışma ortamında bulunacak olan öğrencilere nasihatlerde bulundu.
 

AİLEMİZİN BİR FERDİ OLARAK KABUL EDİYORUZ

banner287
Kapaklı Belediyesi’nin amirinden memuruna kadar büyük bir aile olduğunu ifade eden Mandalı, “Biz sizleri bu ailede stajyer olarak görmüyoruz. Aksine ailemizin bir ferdi olarak kabul ediyoruz” dedi. Belediyenin kendileri için bir tecrübe merkezi olacağını vurgulayan Mandalı , “Kapaklı Belediyesi hem bir okul, hem de bir aile ortamıdır. Buradaki beceriniz, çalışma isteğiniz size okul notu olarak dönerken, içinde bulunduğunuz ortamsa gelecekte size yol gösterecek önemli değerleri kazandıracaktır. Sizler devamında üniversiteye gidecek veya iş kuracak insanlarsınız. Belediyede her birimin kendine has görevleri var. Sizlere verilen görevi layıkıyla yerine getirirseniz ve burada edineceğiniz tecrübelerle de pekiştirirseniz hayatta da başarılı olursunuz.” İfadelerini kullandı.
 

GENÇLİĞİ GELECEĞE HAZIR OLAN BİR TOPLUMUN GELECEĞİ DE AYDINLIK OLUR

Gelecek için en önemli yatırımın gençlere yapılan yatırım olduğunu da dile getiren Başkan Mandalı, “Bu ülkenin geleceği için biz gençlerimize her alanda yardımcı olmak istiyoruz. Gençliği geleceğe hazır olan bir toplumun geleceği de aydınlık olur. Bunun için birlikte çalışacağız. Burada geçireceğiniz süre içerisinde edineceğiniz tecrübelerle iyi bir vatandaş, çalışkan bir iş kadını ve iş adamı olmanıza katkımız olsun istiyoruz. Staj süreniz boyunca uyum içerisinde çalışacağımıza inanıyor ve hepinize başarılar diliyorum” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306