TESKİ’nin Kapaklı’daki çalışmalarını inceledi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak il genelinde sürdürdüğü incelemeler kapsamında Kapaklı’da da çeşitli incelemelerde bulundu.

TESKİ’nin Kapaklı’daki çalışmalarını inceledi
banner301
Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünün (TESKİ) il genelinde yürüttüğü çalışmalar ile ilgili detaylı bilgi almak üzere ilçelere ziyaretlerde bulunan Başkan Albayrak, Kapaklı’nın Karaağaç Mahallesi’nde yapımına devam edilen TESKİ Atık Su Kolektör Hattındaki çalışmaları yerinde inceledi. TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa'dan detaylı bilgi alan Başkan Albayrak personele iyi çalışmalar diledi. Başkan Albayrak, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı'nın deve kuşu çiftliğini de ziyaret etti.

YERİNDE İNCELEDİ

Tekirdağ Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünün (TESKİ) il genelinde yürüttüğü çalışmalar ile ilgili detaylı bilgi almak üzere ilçelere ziyaretlerde bulunan Başkan Albayrak, Kapaklı’nın Karaağaç Mahallesi’nde yapımına devam edilen TESKİ Atık Su Kolektör Hattındaki çalışmaları yerinde inceledi. TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa'dan detaylı bilgi alan Başkan Albayrak personele iyi çalışmalar diledi. Başkan Albayrak, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı'nın deve kuşu çiftliğini de ziyaret etti.

SU DEPOSU ALANINI ZİYARET ETTİ

Kapaklı’daki incelemelerinin ardından Saray’a geçen Albayrak, Atık su Arıtma Tesisindeki çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı. 5 bin tonluk TESKİ su deposu alanını da ziyaret ederek çalışmaların son durumu hakkında bilgi alan Albayrak, yakın zamanda faaliyete geçecek olan su deposunun herkese hayırlı olmasını diledi. Çukuryurt'taki vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Albayrak ihtiyaçları dinleyerek imkanlar dahilinde ne gerekiyorsa yapılacağını söyledi.

MURATLI’DA DA İNCELEME YAPTI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün (TESKİ) 11 ilçe genelinde sürdürdüğü projelerin Muratlı ayağındaki çalışmalarını yerinde incelemek üzere Muratlı'ya gitti. TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, başkan danışmanları, daire başkanları ve şube müdürleri ile Atık su Arıtma Tesisi ve Kanalizasyon Hattında incelemelerde bulunan Başkan Albayrak, Aydınköy Mahallesi’nde sürdürülen kilit taş çalışması hakkında da bilgiler aldı.

banner287
SON DURUM HAKKINDA BİLGİ ALDI

Albayrak, Muratlı’nın ardından incelemelerini Süleymanpaşa’da sürdürdü. Süleymanpaşa ilçesinde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Albayrak, yakın zamanda temeli atılan Karacakılavuz Mahallesindeki 500 tonluk İçme Suyu Deposuna da giderek son durum hakkında bilgi aldı.

MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Süleymanpaşa’nın ardından Hayrabolu’na geçen Albayrak tesisleri gezerek çalışmalarla ilgili değerlendirmede bulundu. Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu'nu makamda ziyaret eden Başkan Albayrak, belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyaret sonrası Albayrak TESKİ Genel Müdürü ve beraberindeki heyet ile birlikte Atık su Arıtma Tesisi, TESKİ ve Fen işleri Daire başkanlığına ait depoları gezerek bilgiler aldı.

10 İLÇEYE ZİYARET

Malkara Kozyörük Mahallesi’nde yapımı devam eden Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünce yapılan Kanalizasyon ve Atık su Arıtma Sahasında da incelemelerde bulunan Başkan Albayrak tesis hakkında TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa'dan bilgi aldı.  Kozyörük Mahallesi sakinleri ile de bir araya gelen Başkan Albayrak, vatandaşlarla sohbet ederek ihtiyaçları dinledi. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünün (TESKİ) sürdürdüğü çalışmaların son durumu hakkında bilgi sahibi olmak için 10 ilçedeki tesislere ziyaret gerçekleştirdi.

ŞARKÖY İLE SONA ERDİ

Son olarak Şarköy Kızılcaterzi Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Albayrak, vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini dinledi. Kızılcaterzi Mahallesi İsale Hattı ve Muhtelif Mahalleler Şebeke İnşaatında incelemelerde bulunan Albayrak tesis ile ilgili yetkililerden bilgi aldı. Hoşköy Mahallesi sakinleri ile bir araya gelip sohbet eden BAlbayrak, hizmetler hakkında vatandaşların görüşlerini aldı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306