Vali Ceylan muhtarlarla buluştu

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Kapaklı’daki mahalle muhtarları ile toplantı yaptı. Toplantı da muhtarlar Vali Ceylan’a mahallelerin sıkıntılarını, ihtiyaçlarını ilettiler.

Vali Ceylan muhtarlarla buluştu
banner301
Çerkezköy Bakış - İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünün genelgesi gereğince, Vali Mehmet Ceylan başkanlığında yapılan “Muhtarlarla Buluşma Toplantıları”nın dördüncüsü, Kapaklı Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleşti. Toplantıya Vali Ceylan’ın yanı sıra, Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, İl Mahalli İdareler Müdürü Aysel Erkmen, İlçe Jandarma Komutan vekili kıdemli başçavuş Tekin Oruç, İlçe Emniyet Müdürü Sahir Uzun, İlçe Yazı İşleri Müdürü Meliha Karayaka, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Serpil Özsoy ile mahalle muhtarları katıldı.

“BİZZAT DİNLEMEK İSTİYORUM”
banner287

Muhtarlar toplantısının dördüncüsünü Kapaklı’da yaptıklarını belirten Vali Ceylan,“Amacımız hem tanışmak hem de sıkıntılarınızı ve sorunlarınızı bizzat dinleyip görüşlerinizi almak, iletmek istediklerimizi yüz yüze iletmektir. Muhtarlarımız bizim elimiz ayağımızdır. Kapaklı ilçemiz nüfus artışının en yoğun olduğu ilçelerimizden biri olduğunu biliyoruz. En önemli sorunumuz güvenlik, eğitim ve okul, okul eksikliğini gidermek için önümüzdeki dönemde planlamalarımız var. Eğitimin dışında uyuşturucu ile mücadele diğer öncelikli konularımızdandır. Bu konuda muhtarlarımızın desteği çok önemli. Muhtarlarımızın mahallelerinde güvenlikle ilgili hissettikleri bir sorun varsa emniyet birimleri ve jandarma ile irtibatlı olmalarını, en ufak şüpheli durumu dahi iletmelerini istiyoruz. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Vali Ceylan’ın konuşmasının ardından, muhtarlar söz alarak mahallelerin sıkıntılarını, ihtiyaçlarını ve vatandaşların taleplerini Vali Ceylan’a ve yetkililere ilettiler.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459