Vatan Caddesi bordürlerle kaplanıyor

Kapaklı Belediyesi alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda beton ve asfalt yol yapımına hız verdi. Kapaklının en büyük caddelerinden biri olan Vatan Caddesi'nde bordür döşeme çalışmaları da hummalı bir şekilde devam ediyor .

Vatan Caddesi bordürlerle kaplanıyor
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Kapaklı Vatan Caddesi’nde bordür çalışmalarına başlandı.
“BORDÜRDEN SONRA SIRA ASFALTA GELECEK’’
Vatan caddesinde bordür yapım çalışmasının 10 gün içinde tamamlanacağını ifade eden Kapaklı Belediyesi Fen işleri İnşaat Mühendisi Necmi Ölke "Geçtiğimiz aylarda beldemizin en büyük caddelerinden biri olan Vatan Caddesi'nde yeni kanalizasyon hattı ve yağmur suyu hattı çalışmalarımızı tamamladık. Kanalizasyon hattında 500'lük büz yağmur suyu hattında ise 600'lük büz kullanıldı. Kanalizasyon ve yağmur suyu hattı çekiminin tamamlanmasının ardından yol kenarlarındaki fazla malzemeler kepçe ve greyder ile kaldırıldı. Daha sonra yol sınırları belirlenerek bordür yapım çalışmalarına başlandı. Bordür çalışmalarının tamamlanmasından sonra Vatan Caddesi'ne sıcak asfalt yol yapımına başlanacak.’’ Dedi.
“ VATANDAŞ ÇAMURDAN KURTULACAK ‘’
banner287
Vatandaşları mağdur etmeden çalışmaların hızlı bir şekilde bitirileceğini ifade eden Ölke şunları söyledi: ‘’Kapaklı'yı modern bir görünüme kavuşturmayı hedefliyoruz. Şu anda çalışma yaptığımız cadde ve sokaklarda oturan vatandaşlarımız çalışmalar esnasında belki sıkıntı çekecekler ama kış aylarında çamurlu yollardan kurtulacaklar. Gösterecekleri anlayışa şimdiden teşekkür ediyoruz. Çevre düzenleme çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.'' dedi.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 13:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493