Yeni görev yerine uğurlandı

Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, Diyarbakır’ın Ergani Kaymakamlığına görevlendirildi.

Yeni görev yerine uğurlandı
banner301
Çerkezköy Bakış - 03.09.2014 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile Kapaklı Kaymakamlığı’na atanan ve 8 Ekim’de Kapaklı’daki görevine başlayan Mehmet Ali Gürbüz, Diyarbakır'ın Ergani İlçe Kaymakamlığı'na görevlendirildi. Kaymakam Gürbüz, dün düzenlenen törende yeni görev yerine uğurlandı.

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimi sonrasında açığa alınan mülki idari amirleri ile kaymakamların yerine yeni görevlendirmeler yapılıyor. Kapaklı’da 2014 yılı Ekim ayında göreve başlayan Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, bu kapsamda Diyarbakır’ın Ergani Kaymakamlığına görevlendirildi.

YENİ GÖREV YERİNE UĞURLANDI

İçişleri Bakanlığı’nın 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili başlatılan soruşturma çerçevesinde açığa alınan Eşref Yonsuz’un yerine Ergani Kaymakamlığı’na atanan Mehmet Ali Gürbüz, dün Kapaklı’da düzenlenen törenle yeni görev yerine uğurlandı.
banner287

“İLÇEMİZE HİZMETLERİ İÇİN MİNNETTARIZ”

Uğurlama programına Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, ilçe protokolü ve kamu kurumlarının temsilcileri katıldı. Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı konuyla ilgili yaptığı açıklamada “İlçemiz Kaymakamı Sayın Mehmet Ali Gürbüz’ü yeni görev yerine uğurladık. İlçemize hizmetleri için minnettarız. İlçemizin sorunları ile çok yakından ilgilenen Kaymakamımız ile uyumlu ve seviyeli bir çalışma ortamımız oldu. En zor şartlarda bile yılmadan yorulmadan çalışmıştır, birçok projeyi birlikte yaptık. Hiç unutmayacağımız anılarımız oldu. Yeni görevinde kendisine başarılar diliyorum yolu ve bahtı açık olsun” dedi.

KAYMAKAM MEHMET ALİ GÜRBÜZ KİMDİR?

Mehmet Ali Gürbüz,1979 yılında Kırıkkale'de doğdu. İlköğrenimini Ankara' da, ortaöğrenimini Kırşehir'de tamamlayan Gürbüz, 1997 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2001 yılında mezun oldu. İçişleri Bakanlığının açmış olduğu Kaymakam Adayı sınavında başarılı olarak 2003 yılında Mülki İdare Amirleri arasına katıldı. Gürbüz, Kayseri İli İncesu ve Ordu İli Çaybaşı ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. 2006 yılında Çankırı İli Yapraklı,2007 yılında Tunceli İli Mazgirt Kaymakamlıklarına atanan Mehmet Ali Gürbüz, 2009 - 2014 yılları arasında İpsala Kaymakamı olarak görev yaptı. Kendisine İpsala Belediye Meclisi tarafından Fahri Hemşehrilik Beratı verildi. Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Siyaset ve Sosyal Bilimler alanında Türkiye'de Siyasi Parti Örgütleri ve Parti içi Demokrasi konulu Yüksek Lisans yapan Gürbüz, İngilizce bilmektedir. Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz evli ve iki çocuk babasıdır. 03.09.2014 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile Kapaklı Kaymakamlığına atanan ve 8 Ekim 2014 tarihinde görevinde görevine başlayan Mehmet Ali Gürbüz, son olarak Diyarbakır'ın Ergani İlçe Kaymakamlığı görevine getirildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459