Yıldızkent Kavşağı’na ışıklı tabela

Kapaklı’nın önemli noktalarından olan Yıldızkent Kavşağı’nda Kapaklı Belediyesi tarafından ışıklı tabela çalışması yapıldı.

Yıldızkent Kavşağı’na ışıklı tabela
banner301
Çerkezköy Bakış - Kapaklı’da Yıldızkent Kavşağında bulunan orta refüje ilçenin isminin yazdığı, bunun yanı sıra ay yıldızlı bayrak ile Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’ sözünün yer aldığı ışıklı tabela konuldu. Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, daha modern ve daha çağdaş bir Kapaklı için çalıştıklarını, bundan sonra da çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

ATATÜRK’ÜN SÖZÜNE DE YER VERİLDİ

banner287
Yıldızkent Kavşağı’nda bulunan refüje ilçenin isminin yer aldığı ışıklı tabela yerleştirildi. Kavşaktaki refüjün büyük bir bölümünü kaplayan tabelaya ışıklı ay yıldız da yerleştirildi. Tabelada ayrıca cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’ sözü ile egemenliğin önemine vurgu yapıldı.

“DAHA MODERN BİR KAPAKLI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Işıklı tabela çalışması ile ilgili açıklama yapan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “Kapaklı güzelleşiyor. Kapaklı yenileniyor. Daha modern ve çağdaş bir Kapaklı için çalışıyoruz. Bundan sonra da çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
....
.... - 2 yıl Önce

bayramda hükümetin açılışları yok diye beyanat veren chp li vekili çağırır aöılışı da ona yaptırırsınız...

tuncer
tuncer - 2 yıl Önce

sayın yetkililer,

Işıklı tabeladan önce Yıldızkent kavşağının trafik sorunun çözülmesi daha elzem bir konudur. Sabah erken kalkıp saat 07:00 ile 08:00 arasında yıldızkent kavşağındaki durumu görmenizi tavsiye ediyorum.

Veli Caroglu
Veli Caroglu - 2 yıl Önce

Ey Kapaklı'm uyan!! Şovdan başka bir şey yok maalesef her zamanki gibi. Eger halkına hizmet istiyorsan oraya Ust geçit için ugras... ey Belediye... Gidin Vahap baskandan ders alın bari. Hacı Fahri Zumbul Lisesinin oradaki ışıklandırma nasıl bir gorun en azından... Yok siz bir sey yapmayın yalnız ışıklandırma yapın birde meshur Kazak golu.. Gidin Tepe Emlak mesireye piknik ortamı nasıl olurmus gorun.. Ses, Gürültü, Keşler yookk. Her taraf pırıl pırıl...

Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

Güzel olmuş ama bayrağımızda hilal ve yıldız beyaz renkte kalan kısım belirli ölçülerde ve kan kırmızısı renktedir. Google amcadan bakarlarsa bayrağımızın kanuni ölçü oranlarını bulabilirler

Cemal
Cemal - 2 yıl Önce

Keşke trafik ışıkları önce yapılsaydı.Yol yol olalı böyle ucube bir kavşak görmemiştir.

Ozi
Ozi - 2 yıl Önce

O kavşakta onca sorun varken o yazıyı oraya koyduranin aklından şüphe ederim

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459