Yol ve kaldırım çalışmaları devam ediyor

Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri ilçenin değişik noktalarında yol ve kaldırım çalışmalarını sürdürüyor.

Yol ve kaldırım çalışmaları devam ediyor
banner301
Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri Cumhuriyet Mahallesi Yakamoz Sokak’ta yağmur suyu hattı çekim çalışmalarını sürdürüyor. Büyükyoncalı-Karlı arasında da yol çalışması devam ederken çalışmaları yerinde inceleyen Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı yetkililerden bilgi aldı.

ÇALIŞMALAR YÜRÜTÜLÜYOR

Ekipler, bir yandan Cumhuriyet Mahallesi Yakamoz Sokak’ta yağmur suyu hattı çekim çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da Cumhuriyet Mahallesi Zengin Caddesi’nde kaldırım yenileme çalışmaları yürütüyor.

banner287
ÇALIŞMALARLA İLGİLİ BİLGİ ALDI

Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri Atatürk Mahallesi Yıldız caddesine bağlı Zarif Sokak’ta yol yapım çalışmalarını sürdürürken, Büyükyoncalı - Karlı Mahallesi arasında da yol yapım çalışmaları devam ediyor. Devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyen Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

ÇOCUK OYUN GRUPLARI MONTE EDİLİYOR

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yanı sıra Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de Atatürk Mahallesi Çeken Caddesi’ndeki parkta çocuk oyun gruplarının montajına devam ediyor.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459