Yollara kilitli parke taşı döşeniyor

Kapaklı Belediyesi tarafından Pınarça Mahallesi’nde başlatılan kilitli parke taşı döşeme çalışmalarının devam ettiği belirtildi.

Yollara kilitli parke taşı döşeniyor
banner301
Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediyesi tarafından Pınarça Mahallesi’nde başlatılan kilitli parke taşı döşeme çalışmalarının devam ettiği belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı “İlçemiz genelinde yaşanan yol sorunlarına çözüm bulmak adına birçok alanda yol onarım ve bakım çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizin Pınarça Mahallesi’nde kilit parke çalışmalarını yürütmeye devam ediyoruz” dedi.

DEVAM EDİYOR

banner287
Yetkililer “İlçe genelinde birçok mahallede yol onarım ve bakım çalışmalarını sürdüren Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Pınarça Mahallesi’nde bir süre önce başlatılan kilit parke döşeme çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürüyor. Mahallenin birçok sokağında kilit parke döşeme çalışmaları devam ediyor” dedi.

“YOL SORUNUNA ÇÖZÜM İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı da “İlçemiz genelinde yaşanan yol sorunlarına çözüm bulmak adına birçok alanda yol onarım ve bakım çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizin Pınarça Mahallesi’nde kilit parke çalışmalarını yürütmeye devam ediyoruz. Amacımız ilçemizin genelinde vatandaşlarımızın daha rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleridir” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459