ESOGÜ Hastanesinde "Resim Dostları Sergisi" açıldı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sanat Galerisi, Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi girişi Mermer Salonda “Resim Dostları” karma resim sergisi açıldı.Sergi açılışına ESOGÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhami Ünlüoğlu,...

ESOGÜ Hastanesinde "Resim Dostları Sergisi" açıldı
banner301

banner287
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sanat Galerisi, Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi girişi Mermer Salonda “Resim Dostları” karma resim sergisi açıldı.

Sergi açılışına ESOGÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhami Ünlüoğlu, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ali Arslantaş, ESOGÜ Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Başar Sırmagül ve Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Elif Doyuk Kartal da katıldı.

Bu yıl ikincisi düzenlenen sergide E. Gözde Vural, Birgül Büyükkıdan, Nevin Aksoy, Betül Duman, Heval Yıldız Karasu, Nimet Ertürk, Emine Variçli, Esra Yıldız, Elif Sevinç, Dilara Tüfek, Emir Kurtuluş, Gülhan Erenoğlu, Nuray Çiftkanat, Ayşe Çavuşoğlu, Ebru Sağdıç, Berçem Çelik ve Ezgi Sezer Eryıldız’ın eserleri sergileniyor. Sergi 10 Mart 2017 Cuma gününe kadar açık kalacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306