Aydeniz, Öztrak’a sert tepki gösterdi “Onun ne haddine”

Çerkezköy’de seçim çalışmaları yapan ve muhtarlarla yemekte bir araya gelen CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak’ın, ‘Devlet Bahçeli neyin bekasından bahsediyor?’ sözlerine MHPÇerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz tepki gösterdi. Aydeniz, Bilge liderimiz sayın Devlet Bahçeli’yi eleştirmek onun ne haddine” dedi.

Aydeniz, Öztrak’a sert tepki gösterdi “Onun ne haddine”
banner301

Çerkezköy Bakış - 16 Nisan’da yapılacak olan Halkoylaması çalışmaları kapsamında geçtiğimiz hafta Çerkezköy’e gelen CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, öğle yemeğinde muhtarlarla bir araya gelmiş, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin
‘Ülkenin bekası için Evet’ diyeceği yönündeki açıklamasına “Bahçeli Türkiye’nin bekası için evet diyecekmiş. Bahçeli neyin bekasından bahsediyor?” diye eleştirmişti.

AYDENİZ SUSKUN KALMADI

Öztrak’ın bu sözlerine tepki gösteren MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, Öztrak’ı topa tuttu. Başkan Aydeniz, “İran’ın tarihi boyunca yaptığı tüm savaşlarda ve desteklediği savaş ülkelerinin hepsinin gayrimüslim olması. Rusya’nın PYD’yi terör listesinden çıkarması. Güven vermeyen komşu ülkelerin Akdeniz’e füze fırlatması ve bunun gibi birçok şey varken, daha ne beka sorunu olabilir?
Faik Öztrak gerçekten talihsiz bir açıklama yapmış. Bilge liderimiz sayın Devlet Bahçeli’yi eleştirmek ne haddine onu da anlamış değilim. Beka sorunu illa ki topraklarımıza işgalciler tarafından girilmesi ile mi oluyor? Devletin içine hala daha bulunamayan kriptocu FETÖ’cüler, PKK’lılardan daha öte beka sorunu mu var?
15 Temmuz’da yaşanılan darbe girişimini püskürten milletimiz beka sorunumuz olduğunu gayet iyi göstermiştir.” dedi.

banner287
AVRUPA’DA YAŞAYAN TÜRKLERİN SORUNU BEKA DEĞİL Mİ?

Aydeniz, açıklamasının devamında şunları söyledi: Psikolojik bir harp geçiriyoruz şuan. Avrupa’da yaşayan milyonlarda Türk kardeşlerimizin yaşadıkları beka sorunu değil midir? Öztrak ve partisi PKK’lı ve HDP cenazelerine gitmekten, terörist tabutlarına omuz vermekten milletin ve ülkenin beka sorununu göremiyor olacak ki, milletvekilleri çıkmış beka sorunu yoktur ithamından bulunuyor.

BİR KERE 18 MADDEYİ OKUMUŞ MU?

Başkan Ahmet Aydeniz, Faik Öztrak’ı şu söylemleri ile eleştirmeye devam etti. Aydeniz, “Faik Öztrak veya bir başka CHP’li 18 maddeyi kaç kere okumuştur acaba. Ya da okumuşlarsa da anlamamışlar belli ki. Hala daha rejimden bahsediyorlar, tek adamlıktan bahsediyorlar, eyaletlerden bahsediyorlar. Eminim ki bunların yalan propagandalarına 16 Nisan’da en iyi cevabı vereceğiz.” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2017, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306