Aydeniz: Üzerimize düşen ne varsa yapacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, düzenlediği kahvaltılı program ile yönetim kurulu üyelerini basına tanıttı.

Aydeniz: Üzerimize düşen ne varsa yapacağız
banner301
Muhabir: Uğur Arslan
Kahvaltının ardından kısa bir konuşma yapan MHP İlçe Başkanı Aydeniz, ilk olarak 21 Ekim Gazeteciler Bayramını kutladı. Aydeniz, Çerkezköy’de kendi üzerlerine düşen ne varsa yapacaklarını vurgulayarak uyuşturucu ile mücadele konusunda da harekete geçeceklerini söyledi.


ÇerkezköyBakış - MHP Çerkezköy İlçe Yönetimi basın ile kahvaltıda buluştu.
GENİŞ KATILIM
Pazar günü saa 09.30’da Gönlübol Lokantası’nda düzenlenen kahvaltı programına MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ayhmet Aydeniz, MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Hümeyra Aksan, Çerkezköy Ülkü Ocakları Başkanı Tuncay Aktuğ, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve basın mensupları katıldı.
banner287
“ÜLKÜCÜLÜK ADINA DEVLETİN YANINDAYIZ”
Yapılan kahvaltının ardından açıklamada bulunan MHP İlçe Ahmet Aydeniz, yeni bir yönetim olduklarını ve Çerkezköy’de önemli işler yapmak istediklerini söyledi. Genel siyaset hakkında da konuşan Aydeniz, “Ülkemiz şuan psikolojik bir harp yaşıyor. Aynı zamanda ateş çemberinin ortasındayız. Düşman sayımız arttı. Bizler Milliyetçi Hareket Partililer olarak, ülkücük adına devletimizin her zaman yanında olacağız. Bunu göstermek adına daha çok çalışacağız.” dedi.
“UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE EDECEĞİZ”
Çerkezköy’de ki çalışmalarından da bahseden Aydeniz, sıkılmadık el, girilmedik ev ve sokak bırakmayacaklarını vurguladı. Özellikle son zamanlarda artan uyuşturucu kullanımına yönelik sosyal projeler yapacaklarını da ifade eden Aydeniz, “İlçemizde artan nüfus, orantısız büyüme aynı şekilde dezavantaj da getiriyor. Bunlardan birisi suç oranı ve malumumuz uyuşturucu ile mücadele. Bu konuda vatandaşlarımız çocuklarını Ülkü Ocaklarımıza göndersin. Ocağa gelen çocuk uyuşturucu kullanmaz, vatan haini olmaz. Bu noktada MHP İlçe yönetimi olarak her kapıyı çalacağız ve gençlerimizin tükenmesine izin vermeyeceğiz.” ifadelerine yer verdi.
GAZETECİLER BAYRAMINI KUTLADI
Aydeniz son olarak 21 Ekim Gazeteciler Bayramı dolayısıyla bir kez daha gazetecilerin bayramını kutlamayı da ihmal etmedi. 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2016, 11:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Komik şeyler sizi. :D
Komik şeyler sizi. :D - 2 yıl Önce

Ben bunlara çok gülüyorum ya. :D

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493