Bu liman hepimizi alır

Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Teşkilatı’nın ev sahipliğinde Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Çerkezköy’de görev yapan gazetecilere yönelik bir kahvaltı programı düzenlendi. Programda konuşan MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Mustafa Ordu, öncelikli hedeflerinin Çerkezköy ile Kapaklı’ya MHP iktidarını taşımak olduğunu söyleyerek “Bunun için herkesin kapısını çalacağız. Liman burada, bu liman hepinizi alır. Buyurun gelin, herkesin MHP’nin başı üzerinde yeri var.’’ diye konuştu.

Bu liman hepimizi alır
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Kadın Kolları tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Çerkezköy’de görev yapan basın mensuplarına yönelik kahvaltı programı düzenlendi.
KAHVALTI PROGRAMI DÜZENLENDİ
Golden Palas Otel’de önceki gün düzenlenen programa MHP Tekirdağ İl Başkanı Enes Kaplan, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Mustafa Ordu, MHP Kapaklı İlçe Başkanı Hayri Varol, MHP Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Nebahat Kolar, partililer ile gazeteciler katıldı.
“MECLİS KAPILARINDA TOPLANMAK DA NASİP OLSUN’’
Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren MHP Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Nebahat Kolar, misafirlerine ‘hoşgeldiniz’ diyerek “Bugün burada toplandığımız gibi Allah, Türkiye Büyük Milleti Meclisi kapılarında, belediye binalarında da toplanmayı nasip etsin.’’ Diye konuştu.
“MİLLETİN HAKKINI KORUYAN BİR SİYASİ PARTİYİZ’’
Nebahat Kolar’ın ardından konuşan MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Mustafa Ordu, vatana, millete sadakat duygusu gösteren parti olduklarını söyleyerek “MHP, milletin hakkını çiğneyenlere karşı milletin hakkını koruyan bir unsurdur. Bunun için biz milletimize hizmet etmek için varız, bu şekilde de devam edeceğiz.’’ Dedi.“MHP YÖNETİMİNE İHTİYAÇ VAR’’
Ülke siyasetine ilişkin değerlendirmede bulunarak sözlerini sürdüren Ordu, MHP iktidarına ihtiyaç olduğunu söyleyerek “Bizlere düşen MHP’nin iktidar olmasını sağlamaktır.  Çünkü milliyetçiler adam satmaz, vatan satmaz, kimseye boyun eğmez, diz çökmez. Böyle bir yönetime ülkemizin, insanımızın ihtiyacı var.’’ İfadelerini kullandı. İktidara ‘kanser hastası’ benzetmesinde bulunan Ordu şöyle devam etti: “Kanser hastalığına yakalandılar, ölecekler. Bu nedenle bizler MHP olarak herkese kapımızı açmamız gerekiyor. İlçe teşkilatı olarak her ne olursa olsun yürümemiz gereken yolda yürüyeceğiz. Bu nedenle MHP Çerkezköy İlçe teşkilatı olarak ilk görevimiz Çerkezköy ve Kapaklı’yı kazanmamız gerekiyor.’’“NEDEN ŞİKAYETÇİ OLMUYOR’’
Konuşmasında sözü Çerkezköy Belediyesi’ne getirerek, eleştirilerde bulunan Ordu “Sayın belediye başkanı Ali Ertem ‘Mustafa Ordu 400 kez hakkımızda açıklama yaptı’ diyor. Madem kendisi hakkında iftirada bulunduk, neden gidip şikayetçi olmuyor. Bizler doğru bildiklerimizi kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceğiz.’’ Diye konuştu.
banner287
“ŞAHISLARLA İŞİMİZ YOK’’
MHP İlçe Başkanı Mustafa Ordu, Bağlık’taki imar konusuna da değinerek “Ali Ertem, Bağlık Mahallesi’nde kat artırımına gidemeyeceklerini söyledi. Ancak, toplu konutlara izin verdi, Bağlık Mahallesi’ne de kat artışı vermek zorundadır, verecektir de. Benim kimsenin şahsıyla, malıyla işim yok. Ben yanlış yapılanları söylüyorum. Bu imar kirliliğini düzeltecek olan MHP’dir. Ben yıllardır olanları anlatıyorum, ama hala birileri Mustafa Ordu hakkında konuşuyor.’’ İfadelerini kullandı.
BU LİMAN HEPİMİZİ ALIR’’
Seçim hazırlıkları kapsamında herkesin kapısını çalarak irtibata geçeceklerini dile getiren Ordu, CHP’li seçmenlere de seslenerek “Liman burada, bu liman hepinizi alır. Buyurun gelin, herkesin MHP’nin başı üzerinde yeri var. Bağlık Mahallesi’nde  halkımın hakkı gasp edilirken, sizin seçtiğiniz meclis üyesi hatta vekiliniz ses çıkarmıyor. Onun biz buradayız, kapımız açık. Gelin Çerkezköy’ü hep beraber refaha taşıyalım.’’ Diye konuştu. Ordu sözlerini gazeteciler gününü kutlayarak tamamladı.KAPLAN, HÜKÜMETE YÜKLENDİ
Mustafa Ordu’nun konuşmasının ardından MHP İl Başkanı Enes Kaplan da konuşma yaparak çeşitli değerlendirmelerde bulundu. AK Parti’nin milleti diz çökme noktasına getirdiğini söyleyen Kaplan, “Bitmekte olan bir terör, AKP iktidarında geldiği nokta herkesin gözünün önünde bulunuyor. Ordumuzun terörle mücadele eden şerefli subayları içeride. Teröristler kahraman gibi, terörist başı Öcalan’ı kahraman yapmak için her şeyi söylüyorlar. Hükümetin ne yapmak istediğini hiç söylememize gerek yok. Biz sadece birbirimizi sevelim, arkadan konuşmayalım.’’ şeklinde konuştu.
“BİRBİRİMİZİN ARKASINDAN KONUŞMAYALIM’’
Kaplan, İl genelinde en aktif parti teşkilatının Çerkezköy İlçe Teşkilatı olduğunu belirterek “Ama ne hikmetse birbirlerimizin arkasından en çok konuşan ilçe de Çerkezköy ilçemiz oluyor. Önümüzdeki yerel seçimler için özellikle rica ediyorum, lütfen biz birbirimizi sevelim. Şu an da en iyi İlçe Kadın Kolları Teşkilatı Kolları Teşkilatı Çerkezköy’de. Bu ekiple belediyeyi alalım.’’ Dedi.BASINA HEDİYELİ KUTLAMA
Konuşmaların ardından kahvaltıya geçilirken, kahvaltı sonrasında basın mensuplarına hediyeler takdim edildi. Mustafa Ordu ayrıca basın mensuplarına tarafsız haber yazılması temennisiyle birer kalem hediye ederken MHP Kapaklı İlçe Başkanı Hayri Varol ise üzerinde ‘alın teri kutsaldır’ yazan mendilleri hem basın mensuplarına hem de Enes Kaplan ile Mustafa Ordu’ya takdim etti. Hediye takdiminin ardından program sona erdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493