banner507

Çerkezköy Ülkü Ocakları Yasin-i Şerif okuttu

Çerkezköy Ülkü Ocakları Yönetimi Atatürk Caddesi’nde taşındıkları yeni adreslerinde Yasin-i Şerif okuttu. Yaklaşık bir ay önce faal olarak çalışmalarına başlayan Çerkezköy Ülkü Ocakları Yönetimi her Perşembe akşamı Ocak’ta Yasin-i Şerif okutacak.

Çerkezköy Ülkü Ocakları Yasin-i Şerif okuttu
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Yaklaşık bir ay önce faal olarak yeni yerinde çalışmalarına başlayan Çerkezköy Ülkü Ocakları, önceki akşam Yasin-i Şerif okuttu.
FAAL OLARAK ÇALIŞMALARA BAŞLADILAR
Yeni taşınılan yerde ilk faaliyet olarak geçtiğimiz Cumartesi günü kahvaltı programı düzenleyen Çerkezköy Ülkü Ocakları Yönetimi önceki akşam da ikinci faaliyet olarak Yasin-i Şerif okuttu. Çerkezköy Ülkü Ocakları yönetimi davetlilerle yakından ilgilenirken, Yasin-i Şerif okutulmadan önce sohbet ettiler.
banner287
HER PERŞEMBE YASİN-İ ŞERİF OKUTULACAK
Yeni adreste faaliyetlere hız vereceklerini belirten Çerkezköy Ülkü Ocakları Yönetimi, her perşembe akşamı Yasin-i Şerif okutulacağını ifade ettiler. Programda yapılan sohbetlerin ardından Çelebi Öğrenci Yurdu’ndan gelen hocalar, Yasin-i Şerif okudular. Yasin-i Şerif’in okunmasının ardından program sona erdi.  

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 12:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493