MHP bayramlaştı

MHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı, Kurban Bayramının ikinci günü, parti teşikilatında bayramlaştı. İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutladı.

MHP bayramlaştı
banner301

Çerkezköy Bakış - MHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nda bayramın ikinci günü saat 15.00’da bayramlaşma programı düzenlendi. MHP İlçe Teşkilatında düzenlenen programa İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, Ülkü Ocakları Çerkezköy İlçe Başkan vekili Sedat Poyraz Maskar ve partililer katıldı.

“ATATÜRK’E MİNNETLERİMİZİ SUNUYORUZ”

banner287
Kurban Bayramı vesilesi ile bir araya geldiklerini belirten Ahmet Aydeniz açıklamasında, “Bu güne gelmeden önce 26 Ağustos 1071’de başlayan bugün Anadolu diye adlandırdığımız coğrafyada kazandığımız zafer ile Sultan Alparslan’dan devralıp 30 Ağustos 1922 de düşmana karşı destansı bir zafer ile taçlandıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e minnetlerimizi sunar onlara, silah arkadaşlarına ve gelmiş geçmiş bütün şehitlerimize Allahtan rahmet diliyoruz. Ruhları şah olsun.”dedi.

“ARAKAN BURUKLUK YAŞATTI”
Aydeniz, “Son günlerde Arakan’daki Müslüman kardeşlerimize uygulanan katliamlar, birlik ve beraberliğimizin sembolü olan bayram kutlamalarımıza burukluk yaşatmıştır. Bu vesile ile Türk İslam dünyasının birlik ve dirlik içerisinde olması ve böyle üzücü olayların yaşanmaması dileğiyle tüm Türk ve İslam aleminin Mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ederiz.’ ifadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2017, 09:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306