banner507

MHP de kahvehane toplantılarına başladı

Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Mustafa Ordu, İstasyon Mahallesi ile Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Tepe Kıraathanesi’ni ziyaret ederek mahalleliyi hafta sonu düzenleyecekleri kanser ve kalp hastalıkları konferansına davet etti. Yerel yönetimin halkın sağlığını umursamadığını söyleyen Ordu “Ancak bizler sağlığı ihmal edemeyiz. Halkımızın sağlığı ile yakından ilgileniyoruz.’’ diye konuştu.

MHP de kahvehane toplantılarına başladı
banner301
ÇerkezköyBakış - Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Mustafa Ordu İstasyon Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesinde bulunan kıraathanelere ziyarette bulundu.
KIRAATHANE ZİYARETİNDE BULUNDU
İstasyon Mahallesi’nde önceki akşam saat 19.30’da başlayan kıraathane ziyaretinde Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Mustafa Ordu’ya İlçe Sekreteri Mümin Kolar ile İlçe Yönetim Kurulu Ali İhsan Özkan eşlik etti. Hafta sonu düzenlenecek olan konferanstan bahsederek sözlerine başlayan Ordu, iktidarın halkın sağlığını umursamadığını söyledi. Oy istemeye gelmediklerini kaydeden Mustafa Ordu “Kanser ve kalp hastalıkları konferansına davet için sizlerin karşısındayız. Bu çalışmaları yapmak benim boynumun borcu, sizlerin bu konferansa katılmasını ve bu hastalıklarla ilgili olarak bilinçlenmenizi istiyoruz.’’ Dedi.
“HALKIN SORUNLARINI 9 YILDIR NEDEN ÇÖZEMEDİNİZ?’’
Ak Parti İlçe Yönetimi’nin kıraathane ziyaretlerini eleştirerek sözlerini sürdüren Mustafa Ordu “Kahve kahve gezerek halkın sorunlarını dinleyeceğinize neden 9 yıldır bu sorunları çözemediklerini onlara sormak istiyorum. Ben böyle bir durumda sokağa dahi çıkamam ama onlar kongrelerle, toplantılarla halkın karşısına çıkıyor ve bir tane parti yetkilisi de bu yanlışları söyleyemiyor.”  İfadelerine yer verdi.
“ARAZİLER RESMEN BİRİLERİNE HEDİYE EDİLİYOR’’
banner287
Asfalt çalışması hakkında eleştirilerini yineleyen Mustafa Ordu “Yaptıkları asfaltın üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra bozulmalar başladı. 5 milyon TL bu şekilde yola atılmaz. “ dedi. Belediyeye ait arazi satışlarına da değinen Ordu “Değeri en az 100 bin lira olan araziler 27 bin liraya birilerine resmen hediye edilmiştir. AKP Belediyesi bunun hesabını halka vermelidir.’’ İfadelerini kullandı.
ERTEM YOLUN SONUNA GELDİ
Geçtiğimiz günlerde Tepe emlak kontları mevkiinde bulunan kahvehane toplantısında Ali Ertem’e soru yönelten mahallelinin Başkan Ertem’den fırça yediğini söyleyen Mustafa Ordu “Ali Ertem artık yolun sonuna geldiğinin farkındadır. Sizler de farkında olun ve sandıkta gereken cevabı verin.’’ Dedi.Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493