banner507

MHP ikinci gün bayramlaştı

Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nda bayramın ikinci günü bayramlaşma programı düzenlendi.

MHP ikinci gün bayramlaştı
banner301
Çerkezköy Bakış - Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nda bayramın ikinci günü bayramlaşma programı düzenlendi. Bayramlaşma programında çeşitli değerlendirmelerde bulunan MHP İlçe Başkanı Koray Önsel, bazı çevrelerin MHP üzerinden siyaset yapmaya çalıştıklarını söyleyerek “Bizler her hangi bir siyasi partiye destek olmak için siyaset üretmiyoruz. MHP siyaseti her zaman doğruyu söyler.” dedi.

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

Saat 11.00’da başlayan programa MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel, MHP Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Çerkezköy Ülkü Ocakları Başkan Vekili Sedat Poyraz Maskar, Batman Ülkü Ocakları İl Başkanı Bayram Acet, Çerkezköy Ülkü Ocakları Yönetim Kurulu Üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

ÖNSEL: ÜZÜNTÜLÜYÜZ

MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel yaptığı konuşmada Türk-İslam aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik etti. Her bayram öncesinde iyi dilek ve temennilerde bulunduklarını hatırlatarak konuşmasını sürdüren Önsel “Yine aynı sıkıntılarla karşı karşıyayız. Bundan dolayı da üzüntü duyuyoruz.  Suriye’deki olaylar ve Türkmen kardeşlerimizin yaşadığı acılar hepimizi üzüyor. İnşallah bundan sonra daha mutlu ve barış içerisinde bayram geçiririz” dedi.

banner287
“MHP ÜZERİNDEN SİYASET YAPIYORLAR”

Ülke siyasetine değinerek konuşmasını sürdüren Önsel “Son günlerde bir takım çevreler Milliyetçi Hareket Partisi üzerinden siyaset yapmaya çalışıyor. Bazıları MHP’yi eleştirerek AKP’nin bastonu olduğunu söylüyor. Bazıları CHP’yle beraber hareket edildiğini belirtiyor. Bir türlü bu algıyı yenemiyoruz. Algı yönetimini sürdürüyorlar. Bugün herkes biliyor ki Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye’nin sigortasıdır, teminatıdr. Milliyetçi Hareket Partisi üzerinde oynanan oyunlar herkesin malumudur. Bu oyunlarla MHP’nin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışıyorlar. MHP’nin üzerine oynanan oyunların benzerleri bir süre sonra ülke için oynanıyor. MHP dağılırsa Türkiye’nin de dağılacağını biliyorlar.” diye konuştu.

“GENEL BAŞKANIMIZIN ÖN GÖRÜLERİ DOĞRU ÇIKIYOR”

15 Temmuz hain darbe girişimine değinerek konuşmasını sürdüren Önsel, milliyetçilik duygularının Türkiye’yi bir arada tuttuğunu söyledi. Önsel şöyle devam etti: “Bizler her hangi bir siyasi partiye destek olmak için siyaset üretmiyoruz. MHP siyaseti doğruyu söyler. Genel Başkanımız sayın Dr.Devlet Bahçeli’nin ön görülerinin ne kadar doğru olduğunu hep birlikte görüyoruz. Genel Başkanımızın ön görülerine tepki gösterenler, sonradan ön görülere hak veriyorlarlar.”

“MHP’YE TEVECCÜH GÖSTERECEKLERİNE İNANIYORUZ”

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil edilen MHP dışındaki partilerin yönetim kadrolarında terör örgütlerine mensup siyasilerin bulunduğunu söyleyen Önsel “AKP içerisinde FETÖ diye ilan ettikleri kadrodan milletvekilleri olduğunu basından okuyoruz. CHP yine benzer sorunları yaşıyor. HDP’yi söylemeye gerek yok. Seçim sürecinde halkımızın MHP’ye teveccüh göstereceğine inanıyoruz. Yeni dönemde ülkücü ve milliyetçi kadroların hükümet kadrosunu oluşturacağına inanıyoruz. Bu şekilde farkımızı da görmüş olacaklar. Tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm milletimizin Kurban Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum. Hayırlı bayramlar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493