banner507

MHP İlçe Başkanı Varol’dan soysal medya kahvaltısı

Milliyetçi Hareket Partisi Kapaklı İlçe Başkanı Hayri Varol, sosyal medya üzerinden tanıştığı gençlere kahvaltıda bir araya geldi.

MHP İlçe Başkanı Varol’dan soysal medya kahvaltısı
banner301
ÇerkezköyBakış - Milliyetçi Hareket Partisi Kapaklı İlçe Başkanı Hayri Varol, sosyal medya üzerinden tanıştığı gençlere yönelik kahvaltı programı düzenledi.
“GÖNÜL BAĞI OLUŞTURDUK’’
İşyerinde önceki gün saat 11.00’da kahvaltı programı düzenleyen Hayri Varol, kahvaltıya katılan gençlere teşekkür ederek “Kahvaltıda bulunan arkadaşlarımızla aramızdaki ortak özellik, hepsiyle sosyal medyada tanışmış olmamızdır. İçinde bulunduğumuz iletişim çağının bir icadı olan sosyal medya aracılığı ile genç arkadaşlarımızla kaynaştık, bir gönül bağı oluşturduk ve bugün bu ortamda tanışma sağladık.” Şeklinde konuştu.
“TEŞKİLATLANMAYA VE İSTİŞAREYE ÖNEM VERİYORUZ’’
Sosyal medya örgütlenmesine tarihten benzetmeler yaparak sözlerini sürdüren Varol ”Bizler bir arada bulunma, teşkilatlanma ve istişare kültürüne önem veren bir milletin mensupları, şanlı bir ecdadın torunlarıyız.  Bizim atalarımız bir hurda vapurla denizler aşmış, bir 19 Mayıs sabahı Samsun’a ayak basmış ve büyük bir birliktelik sağlayarak ülkemizi kurtuluşa ulaştırmıştır.” Dedi.
BİZLERE MEDYA SANSÜRÜ UYGULANIYOR
Hayri Varol şöyle devam etti: “Sosyal medyayı kullananların bazıları bizler gibi hassasiyetli davranmıyor. Bugün çok büyük bir güç olan sosyal medya ile toplumlar şekillendirilirken bizler buna seyirci kalıyoruz, Çünkü bugün oralarda tutunabilme ileri görüşlülüğünü elde edememişiz. Sosyal medya, internet, teknoloji doğru kullanıldığı takdirde ne kadar etkili olduğunu göstermeliyiz. Kendilerine karşı yoğun bir medya sansürünün uygulandığı savunan Varol,”Bu dönemde sosyal medyayı fikir ve görüşleri, paylaşımları doğru kullanıldığı takdirde büyük kitlelere ulaşılabilmesi için büyük bir fırsat olarak görüyorum.” İfadelerine yer verdi.

banner287


“HALKLA KUCAKLAŞMAMIZ ENGELLENİYOR’’
Kapaklı’da göreve geldikleri ilk günden itibaren çeşitli ziyaretlerde bulunduklarını kaydeden Varol “Bizler Kapaklı’ da görev verildiği zaman bir takım ziyaretlerde bulunduk, tüm siyasi partileri, tüm dernekleri, tüm sivil toplum örgütlerini, partimizde görev yapmış eski yöneticileri ziyaret ettik. Devleti temsil eden kurumları ziyaret ettik. Kapaklıya hizmet etmiş yöneticileri ziyaret ettik. Bu ziyaretlerimize karşılık hiçbir iade-i ziyaret görmedik.  Bunun yanında bazı dernek başkanları bizim halkla kucaklaşmamıza engel oldu ancak bugün sosyal medya aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz, fikirlerimizi milyonlara ulaştırmamızı sağlayacak bu buluşmaya engel olamayacaklar.” Diye konuştu.
“GENÇLİĞİMİZ GÜCÜNÜN FARKINDA OLSUN’’
Türk gençliğinden sosyal medyayı yerinde kullanmalarını isteyen Hayri Varol şunları söyledi: “Gençlerimizin kurulmuş bir robot ya da otomatik çalışan bir makine olmalarını arzu etmiyoruz. Biz gençlerin yeni icatlar, yeni işler, yeni buluşlar üretecek bir yapıda olmalarını istiyoruz. Biz gençleri; tazelikleriyle, rengarenk halleriyle, enerjileriyle toplumun bir süsü, güzelliği olarak görüyoruz.  Gençliğinizin kıymetini bilmeli, gençliğinizi her türlü pozitif olgularla donatmalı ve büyük bir birliktelik oluşturarak kartopu gibi büyüyerek hedeflerinize ulaşmalısınız.”
Haber: Savaş Akyıldırım

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 11:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
yusuf
yusuf - 6 yıl Önce

mhp oy vermedim, vermemde. ama yapılan bu organizasyon çok güzel...

ali bayram
ali bayram - 6 yıl Önce

hayri varol kapaklı ilçe statüsüne kavuştu mülki amirlik kuruldu mu?kaymakamlığı varmı,yetki belgeni hangi birime teslim ettin,yoksa yetki belgen yok ta ustafa abin mi seni atadı,bilindiği gibi ilçe başkanı ataması genelmerkez tarafından bizzat genelbaşkanın da imzası bulunan bir kağıtlla yapılıyor sen bunu aldın mı?yok eğer seni ilçe başkanın ve ya il başkanın atadı ise yasa dışısın olmayan bir ünvanı kullanmak suç tur,şov yapmak hoş gelebilir ama bunu yaslara harfiyen uyarak yapar san yoksa sıkıntı var demek tir,bu iş mustafa orduyla beraber üye kaydı silmeye benzemez

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493