MHP tanışma ziyaretlerini sürdürüyor

Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz tanışma ziyaretlerini sürdürüyor.

MHP tanışma ziyaretlerini sürdürüyor
banner301
Çerkezköy Bakış - Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz beraberinde İlçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte İlçe Sağlık Müdürü Dr.Olcay Palak’a tanışma ziyaretinde bulundu. Aydeniz, artan nüfusa bağlı olarak ihtiyaçların büyüdüğünü söyleyerek “Buna karşın kamu kurum ve kuruluşları mesai mevhumu gözetmeksizin fedakarca görevlerini yerine getiriyorlar” dedi.

İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİLER

İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz dün saat 11.00’da İlçe Sağlık Müdürü Dr.Olcay Palak’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette MHP Çerkezköy  İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu. Ahmet Aydeniz, 6 Ekim tarihi itibariyle göreve başladıklarını söyleyerek “göreve geldikten sonra İlçe Yönetim Kurulu olarak çeşitli ziyaretlerde bulunuyoruz. Bugün de sizlere ziyarette bulunmak istedik” dedi.

“BİRÇOK İHTİYAÇ OLUŞUYOR”

banner287
Halkın siyasetçileri sürekli olarak sahada görmek istediğini kaydeden Aydeniz, “İnşallah üstte gerçekleşen birlik beraberliğin yerele de yansıması gerçekleşir” diye konuştu. Çerkezköy’ün nüfus artışına değinerek konuşmasını sürdüren Aydeniz “Çerkezköy sürekli olarak büyüyor. Nüfus artışına bağlı olarak büyüme beraberinde birçok ihtiyacı da getiriyor. Buna karşın kamu kurum ve kuruluşları mesai mevhumu gözetmeksizin fedakarca görevlerini yerine getiriyorlar.” dedi.

“PROJELERİMİZ VAR”

Ahmet Aydeniz, sorunların çözümünde planlamanın önemine de değinerek “10-20 yıllık planlamalar yapmalıyız. Çerkezköy bu şekildeki nüfus artışıyla birlikte sosyal sorunlar da meydana geliyor. Bizler MHP Çerkezköy İlçe Yönetimi olarak çeşitli projeler hazırladık. Bu projelerimizi Sultanbeyli Kaymakamlığına atanan Kaymakam Metin Kubilay ile paylaşmıştık. Şimdi yeni kaymakamımız ile paylaşacağız” diye konuştu.

PALAK TEŞEKKÜR ETTİ

Çerkezköy İlçe Sağlık Müdürü Dr.Olcay Palak, ziyareti nedeniyle MHP İlçe Yönetimine teşekkür etti. Ziyaret karşılıklı fikir alışverişiyle sürdü.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306