MHP yeni binasında bayramlaştı

Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Teşkilatı, Atatürk Caddesi üzerindeki yeni ilçe binasında bayramlaştı. İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, yeni teşkilat binalarının açılışını önümüzdeki günlerde yapacaklarını kaydederek tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutladı.

MHP yeni binasında bayramlaştı
banner301

Çerkezköy Bakış - Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Teşkilatı, Atatürk Caddesi üzerindeki yeni ilçe binasında bayramlaştı. İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, yeni teşkilat binalarının açılışını önümüzdeki günlerde yapacaklarını kaydederek tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutladı.

TEŞKİLATTA BİR ARAYA GELDİLER

Bayramın ilk günü 13.00’da MHP İlçe Teşkilatında bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi ilçe yönetimi Ülkü Ocakları Başkanlığı ve Kadın Kolları Başkanlığı ile bayramlaştı. İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik ederek, bayramın ülkemize esenlik ve güzellik getirmesi temennisinde bulundu.

banner287
“AÇILIŞ YAPACAĞIZ”

Başkan Ahmet Aydeniz, Atatürk Caddesi üzerinde ki yeni ilçe binalarının da önümüzdeki günlerde açılışını yapacaklarını kaydetti. Aydeniz, “İnşallah geniş katılımlı bir açılış programı yapacağız. Yeni yerimizde, yeniliklerle çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

AKTUĞ: MÜBAREK OLSUN

Öte yandan Çerkezköy Ülkü Ocakları Başkanı Tuncay Aktuğ da bir konuşma yaptı. Başkan Aktuğ, “Ülkemizin ve Türk milletinin mübarek Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum.” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2017, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306