MHP’de kongre tarihi belli oldu

MHP Tekirdağ İl Başkanı Koray Önsel, 12. Olağan İl Kongresinin 24 Eylül 2017 tarihinde Tekirdağ Kapalı Spor Salonunda yapılacağını açıkladı.

MHP’de kongre tarihi belli oldu
banner301

banner287
Çerkezköy Bakış - Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu tarafından alınan karar doğrultusunda 2016 yılının Ekim ayında başlatılan ilçe kongreleri sürecinin 2017 yılının Mayıs ayı itibariyle tamamlandığını hatırlatan Önsel, “Tekirdağ İl Teşkilatı olarak bizler de 11 ilçemizin kongrelerini partimizin 48 yıllık mazisine yakışır bir şekilde ve tamamen  demokratik koşullarda tamamlamış olmanın gururunu yaşıyoruz. 18 Mart 2018 tarihinde yapılacak olan 12. Olağan Büyük Kurultay’a giden bu süreçte Tekirdağ il yönetim kurulumuzun almış olduğu kararla MHP Tekirdağ 12. Olağan İl Kongresi 24 Eylül 2017 tarihinde Tekirdağ Kapalı Spor Salonunda yapılacaktır.”dedi.
Önsel, açıklamasını şu ifadeleri sürdürdü: “Kamuoyundan herkesin de takip ettiği üzere Milliyetçi Hareket Partisi’ni özellikle son bir yılda gereksiz sığ tartışmaların içerisine çekmeye çalışarak memleketin asıl gündeminden uzaklaştırma gayretinde olanların çabaları boşa çıkmıştır. Ne mutlu bize ki ülkesi ve milletini partisinden önde tutan bir Genel Başkan’a sahip bir siyasi hareketin mensuplarıyız. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli malum süreçlerde dik duruş göstermiş, parti mensuplarımızın partilerine karşı duygusal bağlılıklarını şahsi menfaatlerine alet etmek isteyenlerin oyunlarını bozmuştur. En son 15 Temmuz 2016’da Türk milletinin tamamının şahit olduğu üzere  ederi 1 dolar olan şerefsiz FETÖ mensuplarının yapmaya kalkıştıkları hain darbe girişimi de Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin dik duruşu sayesinde püskürtülmüştür. Tüm bu olanlar ortadayken ve herkesin pozisyonu az çok ortadayken hala partimiz üzerinde oyunlar oynamaya çalışanlara en güzel cevabı kongremizde bir ve beraber olarak vereceğiz.  Devlet ve millet sevdasıyla siyasi mücadelesini veren partimizin tüm mensuplarını ve Tekirdağlı hemşehrilerimizi kongremize davet ediyoruz. Demokrasi şenliğine sahne olacak kongremizin partimize ve Tekirdağımıza hayırlara vesile olması temennisiyle tüm hemşehrilerimize sevgi ve saygılarımızı sunuyorum”

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306