banner507

MHP’den AK Parti’ye nezaket ziyareti

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halkoylamasına iki gün kalırken, ‘Evet’ oyu kullanacaklarını açıklayan MHP’nin Tekirdağ İl Başkanı Koray Önsel ile Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti çadırına nezaket ziyaretinde bulundu.

MHP’den AK Parti’ye nezaket ziyareti
banner301

Çerkezköy Bakış - Geçtiğimiz günlerde Çerkezköy Belediyesi yanında ‘Evet’ standı kuran MHP Çerkezköy İlçe Teşkilatını, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle ziyaret etmiş, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ile sohbet etmişlerdi.
 

İADE-İ ZİYARET

Bugün Cuma namazının ardından MHP Tekirdağ İl Başkanı Koray Önsel ile İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Meydanındaki AK Parti çadırını ziyaret etti. MHP’li heyeti, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.
 

TEBRİK ETTİ

banner287
AK Parti İlçe Başkanı ve yönetimini ile MHP İlçe Başkanı ve yönetimin tebrik ettiğini belirten MHP Tekirdağ İl Başkanı Koray Önsel, “16 Nisan’da bu çalışmaların sonucunu alacağız. Hain kalkışmalara karşı Türk milleti birlik ve beraberlik içinde cevap verecektir. Demokrasiye inancımız sonsuzdur. 17 Nisan’da yine beraber olacağız. Türk milleti yine birlik beraberlik içinde olacaktır. Evet veya hayır diyen tüm kardeşlerimizle birlikte olmaya devam edeceğiz.”dedi.

BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE

Milletin kararının başımızın üzerinde yeri vardır diyen AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Öğe ise, “Sonuç ne olursa olsun evet veya hayır çıksın biz yine birlikte yaşamaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberlik içinde bu günlere geldik. Bundan sonrada bu böyle devam edecek.”dedi. Öğe, ziyaretten dolayı MHP’li heyete teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2017, 15:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493