MHP’den Ankara çıkarması

MHP İl Başkanı Koray Önsel, Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ile çok sayıda partili, Ankara’ya giderek TBMM’deki MHP grup toplantısını izledi.Ankara ziyareti kapsamında Aydeniz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti.

MHP’den Ankara çıkarması
banner301
Çerkezköy Bakış - Dün TBMM’de yapılan Milliyetçi Hareket Partisi Grup Toplantısı için Çerkezköy’den yola çıkan MHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı sabah erken saatlerde Ankara’ya vardı. İlçe teşkilatına MHP Tekirdağ İl Başkanı Koray Önsel’de eşlik etti.

GRUP TOPLANTISINA KATILDILAR

MHP heyeti saat 10.30’da başlayan grup toplantısında Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi dinledi. Grup toplantısının ardından MHP İl ve Çerkezköy İlçe Teşkilatı heyeti Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi parti genel merkezdeki ziyaret etti. Burada Önsel ve Aydeniz, referandumda yapacakları çalışmalarla ilgili Bahçeli’ye bilgi verdi.
banner287

SOSYAL MEDYADAN ‘EVET’ DEDİ

Bahçeli ile görüşen MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, sosyal medya hesabından Devlet Bahçeli ile çekilmiş fotoğrafını paylaşarak, altına da “Millet için evet, Devlet için evet, Cumhuriyet için evet, Türklüğün bekası için evet’ notu düştü.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306