banner507

MHP’den gazilere ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilciliğine ziyarette bulundular.

MHP’den gazilere ziyaret
banner301
Çerkezköy Bakış - Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilciliğini ziyaret ettiler. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan ziyaretlerinden dolayı MHP’li heyete teşekkür etti.

ZİYARET ETTİLER

Önceki gün saat 14.00’da derneği ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan ve gazilerle görüştü.

banner287
TALEPLERİNİ İLETTİLER

Ziyarette konuşan Hasan Hüseyin Yarlıgan, Gaziler Derneği adına MHP’li heyete taleplerinin yer aldığı yazılı belge sundu. Gazilerin taleplerini yerel siyasi kuruluşların tamamına ilettiklerini kaydeden Yarlıgan “Fakat hiçbir şekilde bir girişim ve geri dönüş alamadık. Bu yüzden üzgünüz. Hak ettiğimiz değeri görememek bizi incitiyor” diye konuştu.

“TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

Yarlıgan ziyaretlerinden dolayı Aydeniz ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. MHP İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz de “İlettiğiniz talep ve istekleri gerekli mevkilere ulaştıracağız. Milletimiz, varlığımız sizler sayesinde. Siz manevi değerlerimizsiniz ve buna sahip çıkacağız” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493