banner507

Önsel sert konuştu

Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel seçim akşamı sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. Önsel, “Bu seçim sonucundan sonra bile göğsünü gere gere AKP'li olduğunu söylemekten utananlar; ‘Bir de ülkücüyüz, MHP'liyiz ama AKP'ye oy verdik’ demeyin. Adam gibi destek verdiğiniz siyasi hareketin mensubu olduğunuzu söylemekten gocunmayın. Ki böylelikle size adam diyelim. Yoksa lügattaki karşılığınız yavşaktır. Unutmayın!!!” şeklinde ifadelere yer verdi.

Önsel sert konuştu
banner301
Çerkezköy Bakış - Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel seçim sonuçlarını sosyal medya hesabı üzerinden değerlendirmede bulundu.
AÇIKLAMA YAPTI
Açıklamasında sert ifadeler kullanan Önsel şunları kaydetti: “Bu seçim sonucundan sonra bile göğsünü gere gere AKP'li olduğunu söylemekten utananlar; ‘Bir de ülkücüyüz, MHP'liyiz ama AKP'ye oy verdik’ demeyin. Adam gibi destek verdiğiniz siyasi hareketin mensubu olduğunuzu söylemekten gocunmayın. Ki böylelikle size adam diyelim. Yoksa lügattaki karşılığınız yavşaktır. Unutmayın!!!”
OYUNU ATATÜRK İLKOKULU’NDA KULLANDI
banner287
Bu arada 7 Haziran seçimlerinde olduğu gibi 1 Kasım seçimlerinde de Atatürk İlkokulu’nda oy kullanan MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel, oy kullanımının ardından ilk olarak sandık görevlilerini tek tek dolaştı. Sandık görevlilerini ziyarette bulunan MHP İlçe Başkanı Önsel seçimlerin tüm ülkeye hayırlı olması temennisinde bulundu.
DİĞER OKULLARI DA GEZDİLER
Oy kullandığı Atatürk İlkokulu sandık görevlilerini gezen MHP İlçe Başkanı Koray Önsel daha sonra ise İlçe Merkezindeki diğer okullarda ki sandık görevlilerini ziyaret etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2015, 17:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Seçmen
Seçmen - 3 yıl Önce

Haber başlığını çok nazik atmışsınız sert değil çok seviyesiz olmuş açıklama

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493