“Ortak amacımız Çerkezköy’e hizmet etmek”

Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret etti.

“Ortak amacımız Çerkezköy’e hizmet etmek”
banner301
Çerkezköy Bakış - Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret etti. Siyasetçiler olarak ortak amaçlarının Çerkezköy’e hizmet etmek olduğunu kaydeden Akay “Bu nedenle, farklı siyasi partiler olsak da Çerkezköy’ün çıkarları açısından ortak hareket etmeliyiz” dedi. Ortak amaçlarının Çerkezköy’e hizmet etmek olduğunu kaydeden İlçe Başkanı Aydeniz de “Bu nedenle Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Teşkilatı olarak bugüne kadar olduğu gibi yapıcı bir muhalefet yürütecek, Çerkezköy’ün çıkarları için var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

“ORTAK HAREKET ETMELİYİZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ederek; “Öncelikle yeni görevinizde size ve tüm Yönetim Kurulu Üyelerine başarılar diliyorum. Siyasetçiler olarak hepimizin ortak amacı Çerkezköy’e hizmet etmek. Bu nedenle, farklı siyasi partiler olsak da Çerkezköy’ün çıkarları açısından ortak hareket etmeliyiz” dedi.

“SİRKÜLASYON PROJESİNİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

Çerkezköy Belediyesi’nin çalışmaları hakkında da bilgi veren Akay “Yol sirkülasyon projemiz hakkında gerekli çalışmaları başlattık. Bu proje ile ilgili birkaç farklı alternatifimiz var. Belediye olarak önceliğimiz, halkımızın ve özellikle cadde esnafımızın istekleridir. Bu nedenle yol sirkülasyon projesi hakkında esnaf ve vatandaşların görüşlerini almak için sokağa çıkacağız. Çerkezköy’ün kanayan yarası haline gelen trafik sorununu gidermek için önce vatandaşımız ve esnafımızın taleplerini dinleyecek, ardından da çalışmalarımızı başlatarak sirkülasyon projesini hayata geçireceğiz” dedi.

banner287
“ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR”

Akay, belediyenin diğer çalışmaları hakkında da bilgiler vererek “Bir yandan ilçemizde geçmişten bu güne kadar gelen alt yapı sorununu çözmek için gayret gösterirken bir yandan da asbest borularla sağlanan içme suyu şebekesini değiştirme girişimlerimiz devam ediyor. Yine Yıldırım Beyazıt Mahallemiz ile Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin kesiştiği alanda bulunan ve yaklaşık altı milyon TL’ye mal olacak Kavakdere ıslah projesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çerkezköy için örnek teşkil edecek Özcan Sokak’ta yol, kaldırım ve peyzaj çalışmalarımız devam ediyor” ifadelerini kullandı.

“ORTAK AMACIMIZ ÇERKEZKÖY’E HİZMET”

Ortak amaçlarının Çerkezköy’e hizmet etmek olduğunu kaydeden MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz de “Bu nedenle Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Teşkilatı olarak bugüne kadar olduğu gibi yapıcı bir muhalefet yürütecek, Çerkezköy’ün çıkarları için var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

“İYİ DÜŞÜNÜLMÜŞ BİR PROJE”

Aydeniz, sirkülasyon projesinin Çerkezköy için çok iyi düşünülmüş bir proje olduğunu da ifade ederek “Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Teşkilatı olarak bu projede çalışmalarınızı destekliyoruz. Trafik sorunu Çerkezköy’ün en temel sorunu haline geldi. İlçemiz hızla gelişen ve göç alan bir şehir. Şu an için vatandaşlarımız park sorunu yaşarken üç beş ay sonra Çerkezköy’de park sorunu yerini seyahat etme sorununa bırakacak” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493