Teröre karşı defans mücadelesi verilmez

Şehit haberlerinin ardından, yetkili ağızlardan yapılan açıklamaların vatandaşlar tarafından artık ezberlendiğini belirten MHP Kapaklı Belde Başkanı Hayri Varol, “Bu açıklamalar, Türk Milleti’ni artık tatmin etmiyor. Acılı anaların yüreğini soğutmuyor. Teröre karşı, defans mücadelesinden vazgeçilip, atak bir mücadele başlatılmalıdır.” dedi.

Teröre karşı defans mücadelesi verilmez
banner301
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - MHP Kapaklı Belde Başkanı Hayri Varol, belde binasında Beytüşşebap’ta yaşanan terör olaylarıyla ilgili olarak bir basın toplantısı düzenledi.
O AÇIKLAMALARI EZBERLEDİK
Ülkenin hergün yeni şehit haberleriyle uyandığını dile getiren Varol, sözlerin artık anlam ifade etmediği bir döneme girdiklerini dile getirdi. Şehit haberlerinden sonra, Hükümet kanadından yapılan açıklamaların vatandaşlar tarafından artık ezberlendiğini belirten MHP Kapaklı Belde Başkanı Hayri Varol, “Bu açıklamalar, Türk Milleti’ni artık tatmin etmiyor. Acılı anaların yüreğini soğutmuyor.” Dedi.
banner287
ARTIK ATAĞA GEÇİP GOL ATALIM
Teröre yapılan kınamaların hiçbir şeyi değiştirmediğini vurgulayan Varol, şehit haberlerinden sonra yapılan operasyonları da “Teröristler saldırdıktan sonra, yapılan operasyonlar, neden saldırılardan daha önce yapılmıyor. Teröre karşı, defans mücadelesinden vazgeçilip, atak bir mücadele başlatılmalıdır.” Diye konuştu.
KARGOYLA GERİ GÖNDERECEK
Terör ve şehit haberleriyle ilgili basına belli bir kısıtlamanın getirildiğini iddia eden Hayri Varol, Buna rağmen ulusal bazda yayın yapan gazetelere bakıldığı zaman hemen hemen bütün gazetelerin manşetinde hain saldırıyla ilgili geniş haberlerin yer aldığını vurgulayarak “Türkiye’de, hatta yurt dışında büyük bir okuyucu kitlesine ulaşan bir yayın organında şehit haberlerine ayrılan alan küçük bırakılmış. Şehitlerimize bu yakışıyor mu ayıp günah değil mi? Ne amaçlanıyor ne duyurmama politikası ile. 10 tane yiğidimiz 10 ilçe yada ile dağılmadı mı? Neyi kimden saklıyorlar? Bunların şehitlerimize göstermiş olduğu bu alakaya karşılık gazetede yer alan tüm haberleri karalayarak görmezden geliyor ve sadece şehitlerimize ayırdıkları bölümü bırakarak bu gazeteyi kendilerine kargoyla ulaştıracağız” şeklinde konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459