Kalyon: Üzerimize düşeni yapmaya hazırız

Saadet Partisi’nin geçtiğimiz günlerde yapılan 6. Olağan Kongresi’nin ardından açıklama yapan Çerkezköy İlçe Başkanı Mehmet Kalyon, ‘bu düzen böyle gelmiş, böyle gitmeyecek’ düsturuyla ülkenin karanlık günlerden aydınlığa kavuşması için Saadet Partisi olarak üzerlerine düşen görevi yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

Kalyon: Üzerimize düşeni yapmaya hazırız
banner301
Kalyon, Diyarbakır’da meydana gelen terör saldırısını da kınayarak saldırıda hayatını kaybeden şehitlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi.

Çerkezköy Bakış -
Saadet Partisi’nin geçtiğimiz günlerde yapılan 6. Olağan Kongresi'nde, oy kullanan 891 delegenin 871'inin oyunu alan Temel Karamollaoğlu yeni genel başkan seçildi. Kongrenin ardından değerlendirme yapan Saadet Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Mehmet Kalyon, kongrenin tüm partililere ve ülkeye hayırlı olmasını temenni etti.

‘BU DÜZEN BÖYLE GELMİŞ, BÖYLE GİTMEYECEK’

‘Bu düzen böyle gelmiş, böyle gitmeyecek’ düsturuyla ülkenin karanlık günlerden aydınlığa kavuşması için Saadet Partisi olarak üzerlerine düşen görevi yapmaya hazır olduklarını kaydeden Kalyon “Bu karanlık olaylar sadece milli görüş ekibiyle, milli görüş teşkilatıyla son bulacak. Bugün ülke ekonomimiz obez gibi. Görünüşte güçlü gözüküyor ama balon gibi güçsüz ve zayıf” dedi. 6. Olağan Kongre’nin geride kaldığını belirten Kalyon, ilçe kongresinin de yılsonuna kadar yapılmasının planlandığını dile getirdi.
banner287

SALDIRILARI KINADI

Diyarbakır’da meydana gelen saldırılarla ilgili de konuşan İlçe Başkanı Mehmet Kalyon “Diyarbakır’da meydana gelen menfur terörist saldırıyı bütün nefretimle lanetliyor, bu alçak saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum” dedi.

“HİÇBİR ZAMAN KARANLIK HEDEFLERİNE ULAŞAMAYACAKLAR”

Kalyon “Millet olarak çok zor günlerden geçiyoruz. Bir acının yarasını saramadan, yeni bir acıyla sarsılıyoruz. Ancak, Türkiye tarihi geçmişi ve engin tecrübesi ile büyük bir devlettir. Aziz milletimiz en zor dönemlerde, en zor badireleri atlatmıştır. Bu karanlık dönemi de, el ele, omuz omuza vererek atlatacaktır. Terör yoluyla Türkiye’de kin ve nefret ortamı oluşturmaya çalışanlara asla fırsat vermeyecektir. Ne terörist unsurlar ne de terörü maşa olarak kullananlar,  Milletimizin basiret ve feraseti, güvenlik güçlerimizin sarsılmaz cesareti karşısında hiçbir zaman karanlık hedeflerine ulaşamayacaklardır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu duygularla bir kez daha şehitlerimize Cenabı Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459