Milli Görüş Belediyeciliği’ni şahlandırma seçimi olacak

27 Ekim’de yapılması planlanan Yerel Seçimler için, startı veren Saadet Partisi Çerkezköy İlçe Yönetimi, sıkı bir çalışma ve ziyaret programı belirledi. Milli Görüş Belediyeciliği’nin özlemle anıldığını vurgulayan Saadet Partisi Çerkezköy Teşkilatı Seçim İşleri Başkanı Ömer Atik, “Kapı kapı dolaşıp, Milli Görüş Belediyeciliği’ni milletimizle paylaşacağız. Ve yeniden işbaşına gelip, stres şehirleri değil, huzur şehirlerini inşa edeceğiz” şeklinde konuştu

Milli Görüş Belediyeciliği’ni şahlandırma seçimi olacak
banner301
• TUNCAY AKTAŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Yerel Seçimleri 27 Ekim 2013’e alan erken seçim yasa tasarısı TBMM’de yeniden görüşmeye açılırken, Saadet Partisi, bütün Türkiye genelindeki İl ve İlçe Başkanlarını Ankara’da toplayarak yerel seçimin startını verdi.
ÇERKEZKÖY’DE HIZLI BAŞLANDI
Ankara’da iki gün süren toplantıya Çerkezköy’den katılan Çerkezköy kafilesi, ilçeye döner dönmez yerel seçim çalışmalarına başladı. Bu kapsamdaki ilk ziyaretini Çerkezköy BAKIŞ Gazetesi’ne yapan Saadet Partisi Çerkezköy Teşkilatı Seçim İşleri Başkanı Ömer Atik ve Yönetim Kurulu Üyeleri Muammer Zengin, Süleyman Aşar, Şenel Belen, Yusuf Aydın, Abdullah Gümüş ile Bekir Acar, hem Ankara’daki toplantının mahiyetine, hem de, Çerkezköy’de yapacakları çalışmalara ilişkin bilgi verdiler.   
MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİĞİ’NE ÖZLEM VAR
banner287
Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ın, Milli Görüş Belediyeciliği üzerine önemli değerlendirmelerde bulunduğunu vurgulayan Saadet Partisi Çerkezköy Teşkilatı Seçim İşleri Başkanı Ömer Atik, “Bu seçimler, Allah’ın izniyle, Milli Görüş Belediyeciliği’ni yeniden şahlandırma seçimi olacak. Çünkü halkımızda ‘Milli Görüş Belediyeciliği’ne karşı büyük bir özlem duygusu var. Bütün gücümüzle çalışacağız. Kapı kapı dolaşıp gerçekleri milletimizle paylaşacağız. Yeniden işbaşına geldiğimizde, israf etmeyeceğiz, ettirmeyeceğiz. Yerel ve yaygın sanayileşmeye öncülük edeceğiz. Toprağı nadastan tohuma kavuşturacağız. Göç veren illere güç vereceğiz. Rantsal dönüşüm değil, gerçek kentsel dönüşümü gerçekleştireceğiz. Hizmette yandaşçılığı ortadan kaldıracağız.” Diye konuştu.
STRES ŞEHİRLERİ DEĞİL HUZUR SİTELERİ

Milli Görüş Belediyeciliği’nin temelinde yaşanabilir şehirler oluşturmanın yattığını vurgulayan Atik “Şehirlerde huzursuzluk almış başını gidiyor. Ankara’daki toplantımızda Sayın Genel Başkanımız da, önemle bu husus üzerinde durdu. Milli Görüş Belediyeciliği ile yaşanabilir şehirler inşa edeceğiz. Stres şehirleri değil, huzur siteleri kuracağız. Yani yeniden “Yeni belediyecilik anlayışını biz gerçekleştireceğiz.” Vurgusunu yaptı.
Saadet Partisi yönetimine ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden BAKIŞ Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Çolak da, tüm parti teşkilatlarının yaptığı çalışmaları, gazete olarak yakından takip edip, objektif bir yayın politikası ile okuyucularına duyurduklarını vurgulayarak “Saadet Partisi’nin seçim çalışmalarını da aynı hassasiyetle takip edip, okuyucularımıza duyuracağız. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” Diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 13:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah GÜMÜŞ
Abdullah GÜMÜŞ - 6 yıl Önce

hayri bey ikazlarınız için teşekkür ederim. bu ikazlarınızı dikkate alacağız. ayrıca isminizin ilk harfini büyük yazıyorum fakat site kendisi küçük harfe çeviriyor bilginiz olsun. teşkilata gelip gördüğünüz diğer eksiklerimizi de söyleyip faydalı olmanız bizi sevindirecektir. hayırlı günler.

HAYRİ GÜNER
HAYRİ GÜNER - 6 yıl Önce

en siki çalişmasi bu arkadaşlarin 6 ayda birkez toplantıya gitmektir,ilçe belediyesini yönettiklerini düşünemiyorum senede birkez meclis toplantısı yaparlak makamlarındada durup çalışmazlar.

hayri güner
hayri güner - 6 yıl Önce

ankarada toplantıya gittiler ya artık daha çalışmazlar seçimlere kadar:))

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493