12 yıldır çektiği şikayetlerden 30 dakikada kurtuldu

12 yıldır karın ağrısı, bulantı, kusma, kilo kaybı, yemek yiyememe şikayetleri olan ve son 3 aydır şikayetleri artan Ayten Ursavaş (22), Özel Optimed Hastanesi’nde olduğu ameliyat ile sıkıntılarından kurtuldu.

12 yıldır çektiği şikayetlerden 30 dakikada kurtuldu
banner301
Çerkezköy Bakış - 12 yıldır karın ağrısı, bulantı, kusma, kilo kaybı, yemek yiyememe şikayetleri olan 22 yaşındaki Ayten Ursavaş, çektiği sıkıntılardan 30 dakikalık ameliyat ile kurtuldu.

ÖZEL OPTİMED HASTANESİ’NE BAŞVURDU

banner287
Son 3 aydır ağrılarının artması dolayısıyla pek çok hastaneyi dolaştığını kaydeden Ayten Ursavar, Özel Optimed Hastanesi’nde görev yapan Reflü ve Obezite Cerrahisi alanında uzman Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Serkan Ayhan’a başvurdu. Hastanın yapılan tetkiklerinde mide kapak mekanizmasında bozukluk, midenin göğüs boşluğuna kaçtığı yani mide fıtığı ve buna bağlı reflü hastalığı olduğu ve bütün şikayetlerinin buna bağlı olduğunu söyleyen Dr. Serhan Ayhan’ın tedavisinin ameliyatla mümkün olacağını ve bu ameliyatın başarı şansının yüzde 96-99 oranında olduğunu belirtti.

SAĞLIĞINA KAVUŞTU

Kapalı yöntemle kesmeden yapılan ve yaklaşık 30 dakika sürecek bir ameliyatla şikayetlerinden kurtulacağı söylenen hasta Ayten Ursavaş, bunun üzerine Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Serkan Ayhan’ın önerdiği Laparoskopik (kapalı) nissen fundoplikasyon ameliyatını olmaya karar verdi. Ameliyatın ardından bir gece hastanede kaldıktan sonra taburcu edilen hasta Ayten Ursavaş, Op. Dr. Serkan Ayhan ve Özel Optimed Hastanesi’ne teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
hafıze
hafıze - 2 yıl Önce

Teşekurlerr doktor bey torunumu kurtadınız çocuna bbaşladınız çok çok teşekurlerr

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459