15 yıllık bebek hasreti son buldu

Şule-Kamil Şenay çifti, Özel İrmet Hospital Hastanesi’nde yapılan tedavinin ardından 15 yıl sonra çocuk sahibi oldu.

15 yıllık bebek hasreti son buldu
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’de yaşayan Şule-Kamil Şenay çiftinin 15 yıllık çocuk hasreti, Özel İrmet Hospital Hastanesi’nde yapılan tedavinin ardından son buldu. Aşılama yöntemiyle hamile kalan Şule Şenay, hamileliğinin 36.haftasında sağlıklı bir kız bebek dünyaya getirdi.

AŞILAMA TEDAVİSİ İLE HAMİLE KALDI

banner287
Uzun yıllardır çocuk sahibi olamayan Şule-Kamil Şenay çifti, Özel İrmet Hospital Hastanesi Jinekoloji Uzmanı Op. Dr. Nurdan Tombalak’a başvurdu. İnseminasyon (Aşılama) tedavisi ile hamile kalan 36 yaşındaki Şule Şenay, 15 yıl sonra anne oldu. Şenay çifti bebeklerine Zeynep Ada ismini verdi.

SAĞLIKLI BİR BEBEK DÜNYAYA GETİRDİ

Şule Şenay’ın hastanede yapılan tedavi ile hamile kaldığını ve çiftin yıllardır çektiği çocuk hasretini giderdiğini belirten Özel İrmet Hospital Hastanesi Jinekoloji Uzmanı Op. Dr. Nurdan Tombalak, tedavi süreci ile ilgili bilgi vererek “Hasta aşılama tedavisi ile hamile kaldı. Hamileliğinin 36.haftasında sezaryenle sağlıklı bir kız bebek dünyaya getirdi. 49 santim 2440 gram dünyaya gelen bebek bir gün Yeni Doğan Yoğun Bakım ünitesinde Yenidoğan Uzman Hekimi Hülya Halis gözetiminde kaldıktan sonra taburcu edildi. İrmet ailesi olarak bebeğe sağlıklı bir ömür diliyoruz” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459