Ağrılarından 5 saatlik ameliyatla kurtuldu

33 yaşındaki Hilmi Yalım Özel İrmet Hospital Hastanesi’nde yapılan ameliyat ile sağlığına kavuştu.

Ağrılarından 5 saatlik ameliyatla kurtuldu
banner301
Çerkezköy Bakış - Yıllardır bel ağrısı şikayeti olan 33 yaşındaki Hilmi Yalım Özel İrmet Hospital Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi doktoru Op.Dr. Kamran Aghayev’in yaptığı 2 Mesafe Lomber Füsyon ve Enstrumantasyon Ameliyatı ile ağrılarından kurtuldu.

Yıllardır bel ağrısı şikayeti olan 33 yaşındaki Hilmi Yalım Özel İrmet Hospital Hastanesi’nde yapılan ameliyat ile sağlığına kavuştu.

YENİDEN SAĞLIĞINA KAVUŞTU

16 Haziran’da yapılan ameliyatın ardından sağlığına kavuşan Hilmi Yalım, dün kontrol için yeniden hastaneye geldi. Hastalığı ve ameliyat süreci ile ilgili bilgi veren Yalım, “16 Ağustos 2012’de belimden ameliyat oldum. Ameliyattan sonra normal hayatıma dönemedim. Her sabah yarı felçli gibi kalkıyordum. Trakya’da gitmediğim hastane kalmadı. En son Özel İrmet Hospital Hastanesi’ne geldim. Doktorum yıllar önce çekilen MR’larımı görünce anladı. Yeni MR da çekti. 10 tane bel fıtığı ameliyatı olsam da bu yapıyı almadan normal hayatıma dönemeyeceğimi söyledi. Bunun üzerine 16 Haziran’da ameliyat oldum” dedi.
banner287

AĞRIDAN KURTULDU

Ameliyat öncesinde sabahları yarı felçli gibi uyandığını söyleyen Yalım “Ameliyatım 5 saat sürdü. 3 gün hastanede yattıktan sonra taburcu edildim. Bir hafta da evde istirahat ettim. Ameliyattan sonra belimdeki ağrı kayboldu. Doktoruma ve hastane çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

“BAZILARI FAYDA GETİRMİYOR”

Hastaya uyguladığı 2 Mesafe Lomber Füsyon ve Enstrumantasyon Ameliyatı ile ilgili bilgi veren Özel İrmet Hospital Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi doktoru Op.Dr. Kamran Aghayev de “Hilmi beyin hastalığı çok nadir görülen bir hastalık değil. Biz bu hastalıklara başarısız bel sendromu diyoruz. Bel fıtıkları oldukça yaygın. Ameliyat yapılıyor. Ama bazılarında çok fayda getirmiyor. Bunlara başarısız bel cerrahisi hastalığı diyoruz. Omurga cerrahisi basit bir cerrahi değil. Önce sebebini öğrenmek sonra da doğru müdahaleyi yapmak gerekiyor. Biz de hastalıklı eklemi temizleyip o iki kemiği birbirine bağladık” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
serkan akgün
serkan akgün - 2 yıl Önce

geçmiş olsun hilmi , kamran bey dalında en iyilerindendir

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306