“Ayrıcalıklı hizmet” anlaşması imzalandı

Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi Halkla İlişkiler Uzmanları Nagihan Aktaş ve Metin Demirtaş, Kızılay Haftası dolayısıyla Kızılay Derneği Ergene Şubesi’ni ziyaret etti.

“Ayrıcalıklı hizmet” anlaşması imzalandı
banner301
Çerkezköy Bakış - Özel Optimed Hastanesi ile Kızılay Derneği Ergene Şubesi arasında ayrıcalıklı hizmet anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında dernek üyeleri, hastanenin hizmetlerinden ayrıcalıklı olarak yararlanacak.

HER YIL KUTLANIYOR

banner287
Ziyarette konuşan Kızılay Ergene Şube Başkanı Bora Küçükçetin “29 Ekim – 4 Kasım tarihleri arasında Türkiye genelinde bulunan okullarda Kızılay haftası kutlanmaktadır. Türk Kızılayı genel merkezi ve Türkiye genelinde tüm şubeleri tarafından çeşitli etkinliklerle kutlanan bu haftada Türk Kızılayı’nın kuruluş amacı ve yürüttüğü insani yardım faaliyetleri özellikle öğrencilere, gençlere ve kamuoyuna anlatılarak, Türk Kızılayı’na ve faaliyetlerine yönelik farkındalık yaratılmaktadır” dedi.

AYRICALIKLI HİZMET ANLAŞMASI İMZALANDI

Özel Optimed Hastanesi Halkla İlişkiler Uzmanları Nagihan Aktaş ve Metin Demirtaş, Kızılay Ergene Şubesi ile ayrıcalıklı hizmet anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında dernek üyeleri, hastanenin hizmetlerinden ayrıcalıklı olarak yararlanacak.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459