Dengeli beslenme anlatıldı

Çerkezköy Belediyesi ve Özel Optimed Hastanesi iş birliği ile Bağlık Mahalle Evinde kadınlara yönelik düzenlenen ‘Dengeli Beslenme’ konulu bilgilendirme toplantısı büyük ilgi gördü.

Dengeli beslenme anlatıldı

Çerkezköy Bakış - Bağlık Mahallesi’nde ikamet eden kadınlara yönelik Çerkezköy Belediyesi ve Özel Optimed Hastanesi’nin işbirliği ile “Dengeli Beslenme” konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Sinem Kaya, Bağlık Mahalle Evi’nde gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında katılımcılara “Dengeli Beslenme, Diyabet ve Obezite” konularında bilgiler verdi.

banner287
Dengeli Beslenme toplantısına katılanlar arasında Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ümit Zengin, Özel Optimed Hastanesi Kurumsal İletişim Uzmanları Nagihan Aktaş ve Metin Demirtaş da yer aldı.
Toplantı sonunda Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Sinem Kaya’ya çiçek takdim eden Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram, “Diyabet ve Obezite çağımızın en büyük sağlık sorunlarındandır. Tüm vatandaşlarımızın bu konularda bilinçlendirilmesi gerekiyor” dedi ve sağlıklı bir yaşam için herkesin yediklerine içtiklerine dikkat etmesi gerektiğini kaydetti.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306